Axess ile Opet’ten 50 TL’ye 5 TL Yakıt Hediye Kampanyası

Axess ile Opet ve Sunpet istasyonlarından yapılan her her 50 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine 5 TL yakıt hediye ediliyor. Kazanılan hediye tutarı yine Opet ve Sunpet’te yapılacak alışverişlerde kullanılabiliyor. Toplam olarak 3 defa 5 TL’lik hediye kazanma fırsatı sunuluyor. Kampanya ile toplamda üç 50 TL ve üzeri akaryakıt alışverişiyle 15 TL bedava akaryakıt kazanılabiliyor.

Axess ile Opet işbirliğiyle yürütülen kampanya 10 Ekim 2012 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak için akaryakıt alışverişlerini yapmadan önce kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kampanyaya kayıt olmak için OPET yazıp boşluk bırakarak Axess kart numarasının son 4 hanesinin yazılıp 4566’ya SMS gönderilmesi gerekiyor. SMS’nin gönderilmesinin ardından yapılacak 50 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımlarında 5 TL bedava akaryakıt ya da otogaz kazanılıyor. 4566’ya SMS atarak kampanya kaydını gerçekleştirmeyen Axess sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmiyor ve hediye akaryakıt kazandırmıyor.

Akaryakıt ve otogaz alımlarının kampanyaya katılan Axess üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından yapılması gerekli. Ödemelerin tek seferde 50 TL ve üzerinde olması gerekiyor. Parça parça yapılan ve toplamda 50 TL’yi geçen ödemeler kampanyada geçerli sayılmıyor. Akaryakıt veya LPG harcamalarının farklı günlerde yapılması gerekliliği kampanyanın bir başka kuralı. Aynı gün içinde birden fazla 50 TL ve üzeri alışveriş yapılırsa bunlardan sadece biri geçerli oluyor ve sadece biri 5 TL hediye akaryakıt kazandırıyor. Chip para kullanılarak yapılan alışverişler bedava akaryakıt kazandırmıyor.

Kampanyadan her Axess kart sahibi en çok üç kez yaralanabiliyor. Toplamda 15 TL ücretsiz akaryakıt veya LPG alışverişi kazanma imkanı var. Kampanyaya iştirak ederek kazanılan hediye akaryakıt alışveriş tutarı chip-para olarak anında Axess karta yükleniyor. Chip paranın karta yüklendiği andan itibaren Opet ve Sunpet istasyonlarından hediye akaryakıt ve LPG alışverişi yapılabiliyor. Chip paraların son kullanım tarihi ise 17 Ekim. Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess, Exi-26 ve Neo sahipleri kampanyadan yararlanabiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Axess ile Opet’ten 50 TL’ye 5 TL Yakıt Hediye Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Eylül Ayı İhtiyaç Kredisi ile Okullar Açılırken Paraya Kavuşun

Okullar açılırken paraya mı ihtiyacınız var? Yapı Kredi’den Eylül ayına özel Sonbahar kredi seçenekleri tüm nakit para ihtiyaçlarını karşılıyor. Yapı...

Kapat