Advantage Pegasus Kart Alana Uçak Bileti Hediye – BİLET Yaz SMS Gönder

Pegasus Havayolları ve HSBC Bank Advantage Card işbirliği ile gerçekleştirilen bedava uçak bileti kampanyası başladı. Pegasus Kart alana ilk alışverişinde uçak bileti hediye ediliyor. Pegasus kredi kartı olmayanlar 31 Ekim tarihine kadar Pegasus veya Pegasus Üniversiteli kart için başvuru yapar ve başvuruları onaylanırsa bedava uçuş kazanıyor. Asıl kartların yanısıra ek kartlar için de kampanya geçerli. Ekim ayının sonuna kadar Pegasus kredi kartı alanlar 27 Kasım tarihine kadar yapacakları ilk alışverişleri sonucu Pegasus Havayolları’ndan uçak bileti kazanıyorlar. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar için hediye uçak bileti kazanılabiliyor. Kazanılan bedava uçak bileti 25 ülkede 59 şehirden diğerine tek yönlü uçuş için geçerli oluyor.

Advantage Pegasus Kart’la yapılan ilk alışverişin ardından 4 iş günü içinde bedava bilet kampanya şifresi SMS olarak müşterinin cep telefonuna ulaştırılıyor. Bu şifre kullanılarak 30 Kasım tarihine kadar Pegasus Havayolları’ndan ücretsiz bilet almak mümkün oluyor. Bedava bilet tarihinin 1 Aralık ile 31 Mart tarihleri arasında olması gerekiyor. Tarih seçimi ve biletleme işlemi flypgs’nin internet sitesinden kart sahibi tarafından yapılıyor.

Pegasus Kart başvurusu yapmak çok kolay. Pegasus ya da HSBC ve Advantage Card’ın web sitelerinden Hemen Başvur linkine tıklayarak başvuru formunu doldurarak internetten başvuru yapılabiliyor. Cep telefonu ile SMS göndererek kampanya başvurus yapmak da mümkün. SMS ile başvuru için BİLET yazıp 0532 444 4477’ye kısa mesaj göndermek gerekiyor. HSBC Bank şubelerinden, 444 0 111 numaralı HSBC Bank Telefon bankacılığı’ndan da Pegasus Kart başvurusu yapmak mümkün oluyor.

Pegasus Kart’la neler yapılır, bu kart ne işe yarar diyenler için söyleyelim: Pegasus Kart ile kazanılan Uçuş Puanlar bilet fiyatı indirimi için kullanılabiliyor. Dileyenler ise puanlarını biriktirerek bedava uçuyorlar. Pegasus Kart aynı zamanda bir Advantage Kart olduğu için bu kartın sunduğu avantajlardan ve hizmetlerden yararlanılıyor. Taksitli alışveriş, harcamalarda kazanılan NakitPuan, HSBC Bank ve diğer ATM’lerden nakit avans çekmek sunulan avantajlardan bazıları.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Advantage Pegasus Kart Alana Uçak Bileti Hediye – BİLET Yaz SMS Gönder”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası Eğitim Kredisi Yüzde 1 Faiz Oranı 30.000 TL’ye Kadar

İş Bankası Eğitim Kredisi fark yaratıyor. Şimdi İş Bankası'ndan 30.000 TL'ye kadar % 1'den başlayan faiz oranıyla ve 36 aya...

Kapat