Advantage Kart ile Petrol Ofisi’nden 100 TL’lik 4. Alışverişe 40 TL Nakit Puan

Kredi kartlarının düzenlediği akaryakıt kampanyalarının en sonuncusu oldukça avantajlı bir fırsat sunan Advantage Kart’tan geliyor. HSBC’nin kredi kartı Advantage Kart ile Petrol Ofisi’nden yapılacak 100 TL’lik 4. akaryakıt alışverişine 40 TL değerinde Nakit Puan hediye ediliyor. HSBC ve Advantage Kart işbirliğiyle düzenlenen kampanya Eylül ayı başında başladı ve Ekim ayının ortasına kadar devam edecek. Kampanya 15 Ekim tarihinde sona erecek.

Kampanya ile 40 TL Nakit Puan kazanmak için 01 Eylül ile 15 Ekim tarihleri arasında, Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Advantage Kart ile 100 TL ve üzerinde alışveriş yapılması gerekiyor. Alışverişlerin geçerli olması ve kampanyada değer kazanması için farkıl günlerde ve tek seferde yapılması gerekiyor. Bir günde parça parça yapılan ve toplamaları 100 TL’yi aşan alışverişler geçerli sayılmadığı gibi aynı gün birden fazla 100 TL ve üzerinde alışveriş yapılırsa bunlardan sadece bir tanesi geçerli kabul ediliyor. Kampanyadan yararlanma konusunda sorun yaşamamak için alışverişlerin farklı günlerde ve tek seferde yapılması gerektiğini ve her alışveriş tutarının 100 Lira’nın üzerinde olmasının bir diğer koşul olduğunu unutmamak gerekiyor.

Advantage Kart ile Petrol Ofisi istasyonlarından alışveriş yapmaya başlamadan önce kampanyaya katılma işleminin yaptırılması gerek. Kampanyaya katılım işlemi oldukça basit. Advantage Kart – Petrol Ofisi (PO) kampanyasına katılmak için PO yazıp, boşluk bırakıp kredi kartının son 6 hanesini yazarak 0532 444 44 77’ye göndermek yeterli oluyor. Kampanyanın SMS katılım numarasının 0532 444 44 77 olduğunu bir kez daha hatırlatmakta yarar var.

Kampanya ile kazanılan Nakit Puanların 22 – 29 Ekim 2012 tarihleri arasında kullanılması gerekiyor. Kazanılan Nakit Puanlar Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılan akaryakıt alımında kullanılabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advantage Kart’ın düzenlediği akaryakıt kampanyalarından birinin tanıtım afişi.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Advantage Kart ile Petrol Ofisi’nden 100 TL’lik 4. Alışverişe 40 TL Nakit Puan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Eylül Kredisi Kamuluya Anında Başvuru ve Kredi Kullanma

Akbank Eylül ayı kredi kampanyaları başladı. Bunlar arasında kamu çalışanlarına anında kredi fırsatı dikkat çekiyor. Şimdi Akbank'a gelerek kamu kimliğini...

Kapat