Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı Ziraat Bankası’nda – Bu Kartta Üyelik Aidat Ödemesi Yok

Yıllık kart ücreti, yıllık kart üyelik aidatı… Ne şekilde isimlendirilse isimlendirilsin kredi karı ücretleri kart sahiplerini en çok üzen ve huzursuz eden konuların başında geliyor. Yıllık ücretlerin fazlalığı ve gereksizliği zaman zaman davalara da konu oluyor. Gazetelerde, televizyonlarda ve internette yıllık kart ücreti ödememenin ve ödenen kart ücretlerini geri almanın yolları anlatılıyor. Kredi kartı kullanıcıları her zaman yıllık ücreti olmayan bir kredi kartının hayalini kuruyorlar. Ziraat Bankası bugünlerde bir yeniliğe imza atıyor ve müşterilerine yıllık ücretsiz, aidatsız kredi kartını sunmanın keyfini yaşıyor.

Ziraat Ücretsiz Kredi Kartı Uygulaması Nedir? Ziraat Kredi Kartı kullananlar şimdi Türk Lirası borçları için otomatik ödeme talimatı verdiklerinde yıllık kart ücreti ya da üyelik aidatı gibi hiçbir isim altında ücret ödemiyorlar. Ziraat Bankası kredi kartı sahipleri kredi kartı borç ödeme talimatı vererek kredi kartı ücreti ödemeye elveda diyorlar. Ziraat Bankası tüm kredi kartı kullanıcılarının aklındakini hayata geçirdi: Kart ücretsiz, yıllık aidatsız kredi kartı şimdi Ziraat Bankası’nda.

Yıllık ücretsiz (üyelik aidatı olmayan) kredi kartı fırsatından yararlanmak çok kolay. Ziraat kredi kartınız varsa hemen kredi kartı borçları için otomatik ödeme talimatı verin. Ziraat kredi kartınız yoksa Ziraat Bankası kredi kartı sahibi olmak da çok kolay. Kredi kartı borçlarının otomatik ödenmesi için talimat verenler son 12 ay içinde en az 6 otomatik ödeme yapmaları halinde kredi kartı yıllık aidatını ödemiyorlar. Yapılan 6 otomatik ödemenin TL cinsinden yapılması ve asgari ödeme tutarından az olmaması gerekiyor. Asgari ödemelerini otomatik olarak gerçekleştiren her kart kullanıcısı kart ücreti / üyelik aidatı ödemiyor. Ek kartlar için de geçerli olan uygulamadan son 12 ay içinde 6 otomatik kredi kartı ödemesi yapan ve ödemeleri asgari tutarın altında kalmayan tüm Ziraat Bankası müşterileri yararlanıyor. Ziraat Bankası kredi kartı olmayanlar Ziraat Bankası şubelerine başvurarak zahmetsiz ve formalitesiz bir şekilde kredi kartlarına kavuşabiliyorlar.

Tags : , , , , , , , , ,

One thought on “Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı Ziraat Bankası’nda – Bu Kartta Üyelik Aidat Ödemesi Yok”

  1. kardeşim ben yıllardır otomatik ödeme veriyorum ama yine de kart aidatı geliyor. bu işe bir çözüm bulun lütfen. gerçekleri uygulayın lütfen olmayan bir şey yapın. çözüm bulun bırakın yalan dolanı. ben 10 yıldır kullanıyorum ziraat kredi kartını. her yıl geliyor aidatı kartın. kaldırın tamamıyla ücreti. ben kartı iptal ettireceğim yakında. başka çaresi yok kullanmayacağım. saygılar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Fix Card’la Kredi Kartı ve Banka Kartı Birleşti

Finansbank kredi kartı ve banka kartı anlayışını değiştirecek yepyeni bir uygulamaya imza atıyor. Şimdi Finansbank Fix Card ile kredi kartı...

Kapat