Finansbank Fix Card’la Kredi Kartı ve Banka Kartı Birleşti

Finansbank kredi kartı ve banka kartı anlayışını değiştirecek yepyeni bir uygulamaya imza atıyor. Şimdi Finansbank Fix Card ile kredi kartı ve banka kartı aynı kartta birleşiyor. Fix Card sahipleri kartlarını ister kredi kartı, isterlerse banka kartı olarak kullanmanın ayrıcalığını yaşıyorlar. Üstelik Fix Card’ta kart aidatı, yıllık ödeme, kart ücreti vb. isimlerle hiçbir ücret alınmıyor.

Kart aidatsız kredi kartı ve aynı zamanda banka kartı olan Finansbank Fix Card alışverişlerde iki yönlü olarak kullanılabiliyor. Fix Card’ın ön yüzünde kredi kartı numarası, arka yüzünde banka kartı numarası yer alıyor. Alışverişlerde dileyen Fix Card sahipleri ön yüzü kullanarak kredi kartından ödeme yapıyor, dileyenler ise arka yüzü kullanarak banka kartından ödeme yapıyorlar. Bankacılıkta ve kart sektöründe bir ilk olan Yeni Fix Card ile tüm POS cihazlarında istenilen kart seçimi yapılabilirken, kredi kartı ya da banka kartı olarak kullanma özelliği ATM’lerde de geçerli oluyor. ATM’lerden de kredi kartı ya da banka kartı seçeneklerinden birini tercih ederek istenilen bankacılık işlemi gerçekleştirilebiliyor. Tüm yurtiçi ve yurtdışı POS ve ATM’lerde bu özellik geçerli.

Fix Card aynı zamanda 35 TL altındaki işlemlerde temassız özelliği kullanılarak kredi kartından ödeme yapma imkanı sunuyor. Banka kartı olarak kullanılan işlemlerde kazanılan ParaPuan miktarının aynısı kredi kartına da hediye olarak yükleniyor. Böylecek ekstra ParaPuan kazanılarak ParaPuanlar ikiye katlanmış oluyor.

Fix Card’da ayrı şifre derdi yok. Aynı şifreyle hem banka kartı hem de kredi kartı kullanılabiliyor. Kart tek şifreyle ister banka kartı ister kredi kartı olarak kullanılıyor. Banka kartı olarak kullanımlarda CardFinans Nakit’in tüm özelliklerinden faydalanmak mümkün oluyor. Fix Card’ın sunduğu Bakiye uyarı servisi ile Banka Kartına ait hesabın bakiyesi 100 TL’nin altına düştüğünde ve ay sonu kapanış bakiyesi ile varsa KMH limiti SMS ile ücretsiz olarak bildiriliyor.

Fix Card başvurusu internet üzerinden Fix Card’ın sitesinden yapılabildiği gibi cep telefonundan da yapılabiliyor. Cep telefonundan Fix Card başvurusu yapmak için TC kimlik numarası 3457’ye kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor.

Tags : , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank Fix Card’la Kredi Kartı ve Banka Kartı Birleşti”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Düşük Faizli Mortgage Kredisi 0.99 Faiz Oranı İle Yapı Kredi Bankası’nda

Düşük faizli konut kredisinde yeni fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Yapı Kredi'nin en son Mortgage kampanyası yüzde 1'in altında faiz oranı...

Kapat