Denizbank’tan Bayram Ettiren Kredi Masrafsız 2012 Ramazan Bayramı Kampanyası

Denizbank bu yılda bayrama özel kredi kampanyası düzenledi. Denizbank’ın bayram gelmeden bayram ettiren kredi kampanyası ile masrafsız bayram kredisi kullanmak mümkün oluyor. 2012 Ramazan Bayramı yaklaşırken bayramı bayram etmek isteyenler Denizbank’tan Bayram Kredisi kullanıyorlar. Kampanya ile 15.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

Denizbank 2012 Ramazan Bayramı kredi kampanyası Ramazan ayında ve bayramda nakitsiz kalmak istemeyen herkese yönelik. Düşük faiz oranları ile ve masrafsız olarak kullanılan kredi için başvurular da çok kolay. Kefilsiz, formalitesiz kredi başvurusu yapmak isteyenler Denizbank Cebimde Kredi ile bayram kredisi için başvuru yapabiliyorlar. Denizbank’ın Ağustos ayında devam eden kredi kampanyasından yararlanmak için cep telefonundan kısa mesaj göndermek yeterli. Denizbank Bayram Kredisi için web üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Web üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler Denizbank’ın resmi web sitesini ziyaret ettiklerinde anında kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. 5 dakika içinde kredi ön onayını alanlar Denizbank şubelerine giderek kredi başvuru işlemlerini tamamlayıp hemen kredi kullanmanın ayrıcalığını yaşıyorlar.

Deniz’in Bayram Kredisi 15.000 TL limite kadar ve 36 ay vadeye kadar alınabiliyor. Denizbank’ın kredi kampanyasının faiz oranları çok uygun, kampanya da masraf yok, kefil yok, formalite yok. Kampanya ile 5.000 TL Bayram Kredisi kullananlar 12 ay vadede aylık % 1.59 faiz oranından yararlanıyorlar. Dosya masrafı ya da komisyon gibi isimlerle herhangi bir masraf ödenmiyor. Kredi kullanmak isteyenler sadece hayat sigortası için prim ödüyorlar. 5.000 TL krediyi 12 ay vadeyle kullananların ödeyecekleri sigorta masrafı 17.67 TL. Kampanya kapsamında 10.000 TL bayram kredisi çekmek isteyenler ve 24 ay vadeyi tercih edenler aylık % 1.69 faiz oranıyla kredi alabiliyorlar. Dosya masrafı yok, komisyon ya da benzeri adlarla herhangi bir ödeme yok. 24 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi alanların ödeyecekleri sigorta tutarı ise 60.12 TL. Örnek olarak verilen sigorta bedelleri 35 yaşındaki erkek kredi kullanıcısı örnek alınarak hesaplandı. Ödenecek sigorta primi yaşa, cinsiyete, vadeye ve kredi tutarına göre az da olsa değişiklik gösterebiliyor. Deniz’in kampanyası ile 15.000 TL bayram kredisini örneğin 36 ay vadeli olarak kullanmaya karar verenler % 1.79 faiz oranıyla kredi alabiliyorlar. Bu kredi kullanıcıları da dosya masrafı ya da komisyon ödemiyorlar. 36 ay vadeli olarak 15.000 TL kredi çekenlerin ödeyecekleri sigorta primi ise ortalama 134.33 TL olarak gerçekleşiyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Denizbank’tan Bayram Ettiren Kredi Masrafsız 2012 Ramazan Bayramı Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bayrama Özel Krediler 0 99 Faiz ile Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bayrama özel kredi arayanlara Garanti Bankası 0.99 faiz oranı ve 9 TL dosya masrafıyla Bayramlık Kredi fırsatı sunuyor. Garanti Bankası'nın...

Kapat