Worldcard Ramazan Kampanyası 5 Adet 100 TL Alışveriş Yap 50 TL Worldpuan Kazan

Türkiye’nin en bonkör kartı Worldcard Ramazan’da güzel bir sürpriz yapıyor. World ile 21 Ağustos tarihine kadar yapılacak 5 adet 100 TL ve üzeri gıda marketi ve akaryakıt alışverişi yapanlar 50 TL Worldpuan kazanıyorlar. Ramazan’da World Üye İşyerleri’nde World ile alışveriş yapmak kazandırıyor. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları, Yapı Kredi banka kartları, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil.

Gıda marketleri ve akaryakıt sektörlerinde yapılacak 5 adet 100 TL ve üzeri alışverişe yapan Worldcard sahiplerine 50 TL Worldpuan hediye ediliyor. Yapılacak beş alışverişten en az birinin gıda marketinden yapılması gerekiyor. Alışverişlerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aynı gün içinde yapılan alışverişlerden sadece biri geçerli sayılıyor.

Kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp kredi kartının son altı hanesini SMS olarak göndermek yeterli oluyor. Yapı Kredi kredi kartı, Albaraka, Anadolubank ve TEB Worldcard kullanıcıları, RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartlarının son altı hanesini 3160’a göndererek bedava Wordpuan kampanyasına katılabiliyorlar. Vakıfbank Worldcard kullanıcıları yine ise RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartlarının son altı hanesini 6635’e SMS ile göndererek kampanyaya iştirak edebiliyor. Banka kartlarıyla kampanyaya katılmak için SMS göndermek gerekmiyor. Kampanyaya her müşteri sadece bir kez katılabiliyor. Ticari kredi kartı ile kampanyaya dahil olmak isteyenler ise TK yazıp bir boşluk bırakarak, kartlarının son 6 hanesini SMS ile 3160’a göndererek kampanyaya katılıyorlar. Ticari banka kartları kampanyaya iştirak edemiyor.

Kampanyada geçerli olan alışverişler peşin olarak yapılan ödeme işlemleri. Taksitli olarak yapılan alışveriş işlemleri, Wordpuan puan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim ve iade işlemleri kampanya kapsamında sayılmıyor. İnternet harcamaları ve sanal kart ile yapılan harcamalar da kampanyada geçerlilik kazanmıyor.

Kampanya ile kazanılan puanlar 28 Ağustos tarihine kadar kredi kartlarına yükleniyor ve en son 9 Eylül tarihine kadar kullanılabiliyor. Kampanyaya katılım için SMS gönderim ücretleri Turkcell için 65 Kuruş, Avea 50 Kuruş ve Vodafone için 40 Kuruş olarak uygulanıyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Worldcard Ramazan Kampanyası 5 Adet 100 TL Alışveriş Yap 50 TL Worldpuan Kazan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
100 TL Taksitle Kredi Denizbank’ta 100 Gün Erteleme Seçeneği ile

Denizbank yaz kredileri fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Yaz mevsiminin ve Ramazan ayının birarada yaşandığı bu sıcak günlerde Deniz'den serinleten bir...

Kapat