Vakıfbank WorldCard ile 10 Alışverişten 1’i Kadar World Puan Hediye

Alışverişten anlayan cömert kart Vakıfbank WorldCard ile Temmuz ayında yapılacak 10 alışverişten biri kadar WorldPuan hediye. Kampanyaya SMS yoluyla katılmak mümkün oluyor. Kampanyaya katılmak isteyen Vakıfbank WorldCard sahiplerinin BEDAVA yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 6635’e göndermesi gerekiyor. Kampanya ile 31 Temmuz’a kadar yapılacak on alışverişten en az tutarlı olanı kadar WorldPuan hediye ediliyor.

Maksimum 100 TL kazanılacak olan kampanyada 10 alışverişten en düşük tutarlısı kadar Worldpuan kazanmak mümkün oluyor. Kazanılan World Puanlar 6 Ağustos tarihinde kartlara yüklenecek ve 16 Ağustos tarihine kadar kullanılmaları gerekiyor. Kampanyaya ilk başvuran 30.000 kişi katılabiliyor.

WorldCard sahibi müşterinin tüm kartlarından yaptığı alışverişler kampanyaya dhil ediliyor. Ancak akılda tutulması gereken en önemli nokta alışverişlerin her birinin farklı günlerde yapılması gerektiği. Kampanyanın başlangıcı olan 5 Temmuz tarihinden 31 Temmuz’a kadar WorldCard ile farklı günlerde yapılacak ilk 10 alışveriş kampanyaya dahil edilecek. Aynı gün birkaç işlem yapılırsa yapılan ilk işlem kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Her WorldCard sahibi kampanyadan bir kez yararlanabliyor. Ek kart ile yapılan harcamalar asıl karta dahil ediliyor. Vakıfbank WOrldCard ile internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyada değer kazanmıyor ve geçerli olmuyor.

Kampanya için başvuru yapılan cep telefonunun (SMS gönderilen cep telefonunun) Vakıfbank’ta müşteri adına kayıtlı olan cep telefonu numarası olması gerekiyor. Nakit çekim ve puan kullanımları ile BusinessCard’lar kampanyaya dahil edilmiyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank WorldCard ile 10 Alışverişten 1’i Kadar World Puan Hediye”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ev Sahibi Esnaf ve Kobilere Konut İpoteği Karşılığı 120 Ay Vadeli Kredi

Finansbank Kobi Bankacılığı kapsamında esnaf ve kobiler için 200.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Ev sahibi olan ve ipotek karşılığı...

Kapat