Vakıfbank TİK Kredileri Ramazan’da da Uygun Koşullar Sunuyor

Vakıfbank Ramazan ayında da uygun koşullarla, vadelerle ve ödeme seçenekleriyle kredi sunmaya devam ediyor. Vakıfbank’ın Taksitli İhtiyaç Kredisi ya da kısa adıyla TİK cazip kredi fırsatlarıyla Ramazan’da da yüzleri güldürüyor. En uygun kredi koşullarıyla nakit kredi ihtiyaçlarına çözümler sunan TİK kredisi kullananlar rahat bir Ramazan Bayramı’na hazırlık yapıyorlar.

Vakıfbank’ın Taksitli İhtiyaç Kredisi tüzel kişiliği olmayan gerçek kişilerce 60 aya varan vadelerle kullanılıyor. Teminat karşılığı kullandırılan bir kredi olan TİK’in geri ödemeleri aylık, 3 aylık dönemler ile yapılabildiği gibi dileyen kredi kullanıcıları değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerini tercih edebiliyorlar. Vakıfbank’ın kredileri tüm nakit ihtiyaçları için kullanılabiliyor.

Vakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanmak için belirli ve düzenli geliri olduğunu belgelemek ve hakkında olumsuz bir istihbarat bulunmaması gerekiyor. Kredi kullananlara hayat sigortası yapılıyor.

Vakıfbank yaz sıcaklıklarının yoğun olarak yaşandığı şu günlerde tatile çıkmak isteyenlere Tatil Kredisi veriyor. Vakıfbank Tatil Kredisi 40.000 TL’ye kadar limit ile ve 60 aya varan vade seçenekleriyle kullanılıyor. 10.000 TL Tatil Kredisi kullananlar 60 ay vadede aylık 259 Tl taksit ödüyorlar.

Vakıfbank TİK Kredisi’ne başvurmak için nüfus kağıdı, son tarihli herhangi bir faturanın yanısıra geliri kanıtlayan bir belgenin Vakıfbank’a ulaştırılması yeterli oluyor. Vakıfbank kredi başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor ve çok kıs süre içinde kullanıma hazır hale geliyor.

Vakıfbank’ta TİK kredisinin yanında otomobil kredisinden konut kredisine kadar tüm kredi ihtiyaçları için kredi çözümleri sunuluyor. Cazip kredi koşullarından yararlanmak için yapılması gereken tek şey Vakıfbank şubelerinden birine uğramak.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank TİK Kredileri Ramazan’da da Uygun Koşullar Sunuyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Bayram Kredisi 0.99 Faizle 9 TL Masraflı – 2012 Kampanyası

Garanti Bankası 'Bayramlık Krediler' kampanyaları bu yıl da devam ediyor. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı dönemlerinde verlen Garanti Bayramlık Krediler...

Kapat