Ramazan’da 4 75 TL’lik CardFinans Harcaması 75 TL ParaPuan Kazandırıyor

Bir CardFinans güzelliği daha Ramazan ayında geliyor. CardFinans Ramazan’da market harcamalarında kazandırıyor. Bu Ramazan CardFinans kredi kartıyla 4 defa ve her biri tek seferde 75 TL ve üzerinde olmak koşuluyla market alışverişi yapan CardFinans sahipleri 75 TL ParaPuan kazanıyor. Kayıt için Ramazan yazıp 2273’e göndermek yeterli. Ramazan kampanyasına kaydolanlar 19 Ağustos tarihine kadar yaptıkları CardFinans harcamalarıyla kazanıyorlar.

CardFinans’ın Ramazan Kampanyasına Kayıt Nasıl Oluyor? 75 TL ParaPuan Nasıl Kazanılıyor? Kampanyaya kayıt olmak çok kolay. Tüm CardFinans kredi kartı sahipleri Ramazan yazıp 2273’e göndererek Ramazan ayına özel ParaPuan kampanyasına kayıt yaptırabiliyor. Ayrıca 0850 0 900’ü arayarak da ParaPuan Ramazan kampanyası için kayıt olmak mümkün. Bundan yapılması gereken tek şey 19 Ağustos 2012 tarihine kadar farklı günlerde 4 adet 75 TL ve üzerinde market alışverişi yapmak ve bu alışverişlerin ödemelerinde CardFinans kullanmak. Alışverişlerin farklı günlerde yapılmasına dikkat etmek önemli bir ayrıntı. Ancak aynı gün içinde farklı işyerlerinde harcama yapılması durumunda bu harcamalar kampanyada geçerli oluyor. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise 75 TL’lik alışverişin tek seferde yapılması gerekliliği. Yani aynı gün içinde yapılan iki alışverişin toplamı 75 TL’yi geçse de bu alışverişlerin tutarları 75 TL’nin altında kalacağı için kampanyada geçerli olmuyor.

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle mutlaka kayıt olunması gerekiyor. Önce alışveriş yapılıp kayıt işlemi sonra gerçekleşirse kayıt yaptırmadan önce yapılmış harcamalar dikkate alınmıyor. Kayıt yaptırdıktan sonra yapılacak harcamalar kampanyada geçerli oluyor.

Bir müşterinin birden fazla CardFinans kartı olması durumunda her kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahil ediliyor. Ancak her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabiliyor ve bir kez 75 TL ParaPuan kazanabiliyor. Her kart için ayrı ayrı 75 TL ParaPuan kazanmak mümkün olmuyor. Ek kartlarla yapılan harcamalar da kampanyada geçerli oluyor. Ticari kartlar ve banka kartlarıyla yapılan ödemeler kampanya dışı sayılıyor.

Taksitli yapılan, ödemede ParaPuan kullanılan ve yurtdışında yapılan alışverişler 75 TL ParaPuan kampanyasına dahil edilmiyor.

Son alışveriş yapılıp 75 TL ParaPuan kazanıldığında son alışverişin yapıldığı karta anında 75 TL ParaPuan yükleniyor. Kazanılan ParaPuanların son harcanma tarihi ise 30 Ağustos olarak belirlendi.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Ramazan’da 4 75 TL’lik CardFinans Harcaması 75 TL ParaPuan Kazandırıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Emekli Kredisi, Emekli Bonus ve Bankacılık Hizmetleri Avantajları

Denizbank emeklilere cazip kredi fırsatları sunuyor. Maaşını Denizbank'tan alan emekliler cazip emekli kredisi fırsatının yanısıra birçok bankacılık ürünü ve hizmetlerinde...

Kapat