İşletme Kart ile MTV Ödemesi 6 Taksit 20 TL İade

Denizbank MTV ödemelerinde yepyeni bir kampanyayla kolay ödeme imkanı sunuyor. Şimdi İşletme Kart ile MTV ödemeleri 6 taksit olarak yapılabiliyor. Üstelik Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Denizbank İşletme Kart’la ödemeye karar verenler 20 TL iade alıyorlar. Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar sürecek.

İşletme Kart ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapmak için gib nokta gov nokta tr adresine girmek yeterli oluyor. Bu internet adresinden MTV ödemesini Denizbank İşletme Kart ile yapanlar vergilerini 6 taksitte ödeyebiliyorlar. Üstelik yapılan ödemenin 20 TL’si İşletme Karta iade edilyiro.

Denizbank’ın MTV ödeme kampanyası 31 Temmuz tarihine kadar sürüyor ve internet vergi dairesi adresinden yapılan İşletme Kart ile yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerli oluyor. Yapılan MTV ödemesinin 20 TL’si takip eden ay Denizbank tarafından İşletme Kart’a iade ediliyor.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine yönelik olarak düzenlenen 6 taksit ve 20 Tl iade kampanyasından Denizbank İşletme Kart, Denizbank Business Card ya da İSTESOB Akıllı Kart sahipleri yararlanabiliyor. Her kart için bir kere 20 TL geri ödeme sözkonusu oluyor. Aynı kartla birden fazla vergi ödemesi yapılması halinde yalnızca bir kere olmak üzere 20 TL karta iade ediliyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri Denizbank’la zorluk olmaktan çıkıyor. Sunulan 6 taksit imkanı ve 20 TL iade MTV ödemelerini İşletme Kart’la yapmayı cazip hale getiriyor. İşletme Kart alarak Denizbank’ın İşletme Kart sahiplerine sunduğu avantajlardan yararlanmak çok kolay. İşletme Kart başvurusu yapmak için ISLETME yazın, TC Kimlik numarasını 4417’e göndermek yeterli oluyor. Prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan anında kredi kullandıran İşletme Kart ayrıca şubeye gitmeye gerek kalmadan ATM’den kredi kullandırıyor. İşletme Kart ile taksitli ticari kredi veya sektör kredisi, kredili mevduat hesabı ve ticari kredi kart tek kartta toplanmış oluyor. Böylece Denizbank İşletme Kart ile dört farklı kredi ürününe aynı anda sahip olunuyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “İşletme Kart ile MTV Ödemesi 6 Taksit 20 TL İade”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kredi Başvuru Sonucu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu ‘Başvurum Nerede’de

Bankalara kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu yapanlar için genellikle belirsiz bir süreç başlıyor. Acaba kredi ve kredi başvuru sonucu...

Kapat