Ing Bank Ramazan Kredisi Masrafsız – 79 TL Taksitle 5000 TL 2012 Kampanyası

ING Bank Ramazan Kredisi şimdi masrafsız olarak sunuluyor. 2012 yılı Ramazan ayı kredi kampanyası düzenleyen ING Bank bayram gelmeden Ramazana özel kredi fırsatları sunuyor. ING Bank Ramazan Kredisi ile dosya masrafsız kredi alınabiliyor. ING Bank kredisi Ramazanda ve Bayramda tüm nakit sorunlarını çözecek cinsten. Krediyi alanlar rahat bir Ramazan ve Bayram geçiriyorlar.

Ramazan Bayramı yaklaşırken bankaların bayram kredisi kampanyaları tüm hızlarıyla devam ediyor. Bankaların ramazan ve bayram kredi kampanyaları arassında en göz dolduruanlardan biri ING Bankası’nın 2012 Ramazan Kampanyası. ING Bank’ın Ramazana özel kredi kampanyasıyla düşük tutarlardan başlayan ödemelerle kredi kullanılabiliyor. Ramazan Bayramı masraflarından artık korkmaya gerek yok.

Artan taksitli olarak kullanılan ING Bank Ramazan Kredisi ile 79 Tl taksitle 5.000 TL Bayram Kredisi almak mümkün. Kampanyanın vade aralığı 24 ay ile 60 arasında. 60 ay vadeli olarak 5.000 TL Bayram Kredisi kullananlar aylık 79 TL taksitle ödeme yapmaya başlıyorlar. Kredi taksit tutarı ve ödemesi her yıl yaklaşık yüzde 30 oranında artıyor.

Kampanya ile 10000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. 10.000 TL kredi almak isteyenler 24 ay ile 60 arasındaki vadelerle sunulan ödeme seçeneklerini tercih edebiliyorlar. ING Bank’ın Ramazana özel kredi kampanyası için son başvuru tarihi 30 Ağustos. Kredi başvuruları ING Bank şubelerinden yapılabildiği gibi ING Bank’ın resmi web sitesi adresini ziyaret ederek de yapılabiliyor. Site adresini ziyaret eden internet kullanıcıları site adresinde bulunan Hemen Başvur butonuna tıklayarak Bayram Kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Kredi 199 TL dosya masrafı yerine Ramazana özel olarak 0 TL dosya masrafı sunuluyor.

Tags : , , , , , , , ,

2 thoughts on “Ing Bank Ramazan Kredisi Masrafsız – 79 TL Taksitle 5000 TL 2012 Kampanyası”

  1. ne koşullarda veriyorsunuz ben yurt içi kargo da çalışmaktayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank TİK Kredileri Ramazan’da da Uygun Koşullar Sunuyor

Vakıfbank Ramazan ayında da uygun koşullarla, vadelerle ve ödeme seçenekleriyle kredi sunmaya devam ediyor. Vakıfbank'ın Taksitli İhtiyaç Kredisi ya da...

Kapat