Garanti’den 5.000 TL’ye 1.000 TL Bedava Kredi – 2012 Ramazan Kampanyası

2012 Ramazan kredi kampanyalarını Garanti başlattı. Garanti’de Ramazan bayramı erken geldi. Bu Ramazan’da bayram gelmeden kredi kullananlar Bedava Kredi fırsatından yararlanıyor. Ramazan ayında tüm ihtiyaçlar için nakit imkanı sağlayan erken bayram kredisi ile kullanılan kredi tutarının % 20’si kadar faizsiz kredi çekilebiliyor.

Garanti Bankası Ramazan ayı boyunca kullandırdığı destek kredilerinde faiz oranını indirdi. Düşük faizli Garanti Ramazan Kredisi kullananlar ayrıca ek fırsat olarak sunulan Bedava Kredi olanağıyla tanışıyorlar. Ramazan ayında Garanti’den kredi alanlar nakit ihtiyaçlarını uygun maaliyetlerle karşılama olanağına kavuşuyor.

Garanti Bedava Kredi 12 ay vadeli olarak 2.500 TL ile 10.000 TL arasında kullanılan destek kredilerinde sunuluyor. Yüzde sıfır faiz oranıyla kullanılan Bedava Kredi 500 TL ile 2.000 arasındaki limitlerde çekilebiliyor. Örneğin 2.500 TL bireysel destek kredisi kullanan bir Garanti Bankası müşterisi 500 TL tutarında % 0 faizli Bedava Kredi alabiliyor. 12 ay vadeli olarak 5.000 TL kredi çekenler 1.000 TL krediyi bedava olarak kullanıyorlar. Ramazan’da 10.000 TL kredi çekenler ise 2.000 TL tutarında faizsiz Bedava Kredi alabiliyorlar.

Garanti Bankası’nın 2012’de Ramazan’a özel olarak sunduğu kredi kampanyası ile gerek Ramazan gerekse Bayram ihtiyaçları için nakit bulmak şimdi çok kolay. Tek yapılması gereken Garanti Bankası’na uğrayarak Ramazan Kredisi başvurusu yapmak. Garanti Bankası’nın kredi başvuru değerlendirme süreci çok hızlı şekilde sonuçlanıyor. Bedava Kredi Kampanyası’nın yanısıra Garanti Bankası’nın Destek Kredisi seçenekleriyle 50.000 TL’ye kadar ve 60 aya varan vadelerde kredi kullanmak mümkün.

Tags : , , , , ,

One thought on “Garanti’den 5.000 TL’ye 1.000 TL Bedava Kredi – 2012 Ramazan Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank’tan Emeklilere Altın Yağmuru – Maaş Transferi ve Bonus Kart

Denizbank'tan emeklilere altın yağmuru başladı. Maaşlarını Denizbank'a transfer eden ya da Denizbank Emekli Bonus Kart alan tüm emekliler altın hediyesi...

Kapat