Denizbank’tan Emeklilere Altın Yağmuru – Maaş Transferi ve Bonus Kart

Denizbank’tan emeklilere altın yağmuru başladı. Maaşlarını Denizbank’a transfer eden ya da Denizbank Emekli Bonus Kart alan tüm emekliler altın hediyesi kazanıyorlar. Emekliler Türkiye’nin en kpsamlı emekli paketi ile öncelikli sıradan sağlık hizmetlerine kredi ve mevduat faizi avantajlarından emeklilere özel krediye kadar pek çok avantajla tanışıyor.

Kampanyaya katılmak için 31 Aralık tarihine kadar Denizbank şubelerine başvuru yapması gerekiyor. SGK emeklilerinden maaşlarını Deniz’e aktararak kampanya başvurusu yapanlar 0.25 gr altın hediyesi kazanıyorlar. Bu emeklilerin ayrıca Emekli Bonus kart alması durumunda ek olarak 0.25 gr altın daha hediye olarak hesaplarına yatırılıyor. Aktarılan emekli maaşı hesabına yapılan ilk emekli maaşını takip eden ilk ay içinde açtırılacak altın hesabına kazanılan hediye altın tutarı işleniyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli olarak maaş alan tüm emekliler banka değişikliği yaparak Denizbank’a geçmeleri halinde kampanyadan yararlanabiliyor. SGK emeklisi çatısı tüm Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) ve Bağ-Kur emeklilerini kapsıyor. Böylece Denizbank’ın emeklilere altın kampanyasından tüm işçi, esnaf ve memur emeklileri yararlanabiliyor.

Denizbank Emekli Paketi emeklilere avantajlar sunmaya devam ediyor. Paket kapsamında Deniz’den Emekli Kredisi alan emekliler daha düşük faizler ve daha uygun ödeme koşullarıyla kredi kullanabiliyorlar. Emeklilerin vadeli hesap açmaları halinde tasarruflarına daha yüksek faiz uygulanıyor. Denizbank’ın anlaşmalı sağlık kuruluşlarından ücretsiz ya da indirimli sağlık hizmeti alınabiliyor. Emekliler maaşlarının yattığı mevduat hesabı için yıllık ücret ödemiyorlar. Denizbank şubelerinde emeklilerin işlemleri öncelikli yapıldığı için emekliler bankacılık işlemleri için sıra beklemiyorlar. Emeklilere havale ve EFT işlemlerinde de avantajlar sağlanıyor.

Tags : , , , , , , , , ,

One thought on “Denizbank’tan Emeklilere Altın Yağmuru – Maaş Transferi ve Bonus Kart”

  1. ziraat bankasından almış olduğum emekli maaşımı denizbank şubesine transfer etmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ramazan’da 4 75 TL’lik CardFinans Harcaması 75 TL ParaPuan Kazandırıyor

Bir CardFinans güzelliği daha Ramazan ayında geliyor. CardFinans Ramazan'da market harcamalarında kazandırıyor. Bu Ramazan CardFinans kredi kartıyla 4 defa ve...

Kapat