Denizbank Twitter Kredi ile 10.000 TL İçin 1.000 TL Az Ödeme

Denizbank bir ilk daha imza atıyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi başvurusu şimdi Twitter’dan yapılabiliyor. Facebook bankacılığı’nın yaratıcısı Denizbank internetteki sosyal medya platformlarında müşterileriyle birebir iletişim içinde olmaya ve kredi imkanları sunmaya devam ediyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi başvurusu artık Twitter üzerinden yapılabiliyor. Üstelik Twitter’dan kredi başvurusu yapanlar 36 ay vadede 10.000 TL kredi için 1.000 TL daha az ödeme yapıyorlar.

Denizbank sosyal medya bankacılığı avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanma fırsatı sunuyor. Şimdi Twitter’dan kredi başvurusu ile hayat yine Deniz’de güzel. Twitter Kredi’de mastraf yok, kefil yok, evrakla ve formaliteyle uğraşmak yok. Yani geleneksel bir Deniz kredisinde var olan tüm özellikler Twitter Kredi’de de var. Twitter Kredi ayrıca sunduğu uygun faiz oranlarıyla daha az ödeme yapma fırsatı veriyor.

Deniz Twitter Kredi’ye Nasıl Başvurabilirim? Twitter üzerinden kredi başvurusu yapmak çok hızlı ve çok kolay. Öncelikle Twitter’da @DenizKredi hesabını takip etmek gerekiyor. Bunun için Twitter hesabına giriş yaparak @DenizKredi hesabı için Takip Et demek yeterli oluyor. Bunun ardından @DenizKredi Twitter hesabına direkt mesajla (DM) TC kimlik numarasını ve cep telefonunu yazarak kredi talebini göndermek gerekiyor. Bu aşama da çok kolay ve SMS ile kredi başvurusunun aynısı. Twitter Kredi başvurusundan sonra cep telefonuna 5 dakika içinde mesaj geliyor ve Twitter Kredi başvuru sonucunu öğrenmek mümkün oluyor.

Denizbank Twitter Kredi ile Maksimum Ne Kadar Kredi Alabilirim? Twitter Kredi’de kullanılabilecek üst limit 15.000 TL. Deniz Twitter Kredi başvurusu ile 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Twitter Kredi de maksimum vade SMS Cebimde Kredi gibi 36 ay. Denizbank Twitter Kredi kampanyasına son başvuru tarihi 31 Temmuz.

1.000 TL daha az ödeme avantajı Denizbank Twitter Kredisi ve Denizbank WEB’te kredi ürünlerinin toplam geri ödemelerindeki farkı ifade ediyor. 1.000 TL az ödeme avantajının hesabı 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi için yapıldı.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Twitter Kredi ile 10.000 TL İçin 1.000 TL Az Ödeme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme – Fazla Açılana Borç Kurtaran

Halk Bankası kredi kartı borçlarını uygun koşullarla taksitlendiriyor. Halkbank'ın yeni hizmeti Borç Kurtaran ile Halkbank kredi kartı borçlarını 24 aya...

Kapat