Denizbank Emekli Kredisi, Emekli Bonus ve Bankacılık Hizmetleri Avantajları

Denizbank emeklilere cazip kredi fırsatları sunuyor. Maaşını Denizbank’tan alan emekliler cazip emekli kredisi fırsatının yanısıra birçok bankacılık ürünü ve hizmetlerinde kolaylıklar ve vantajlar sunuyor. Kredi ihtiyaçları için emeklilere özel ayrıcalıklar Deniz’de. Denizbank’ın Emekli Bankacılığı ile ihtiyaç, taşıt ve konut Kredilerinde indirimli faiz oranları ve avantajlar sunuluyor. Ayrıca Deniz’de emeklilere 3 ayda 1 anapara ödemeli “Emekli Kredisi” de var.

Denizbank’ın emekli müşterileri başka bankalardaki kredi borçlarını Deniz’e transfer edebiliyorlar ve için özel taksit ve vade avantajlarıyla ödeyebiliyorlar. Acil durumlarda nakit sağlayan Kurtaran Hesap emeklilere özel indirimli faiz oranları sunuyor.

Maaşını Denizbank’tan alan emeklilere bankacılık işlemlerinde de kolaylıklar var. Emekliler Denizbank şubelerinde işlem önceliği hakkına sahip. Maaşını Deniz’den alan emekliler yıllık aidat ve hesap işletim ücreti gibi ücretler ödemiyorlar. Emeklilere internetten yaptıkları EFT işlemlerinde havale ücreti uygulanmıyor.

Denizbank maaşını Denizbank’a yönlendiren emeklilere sağlık alanında da ücretsiz hizmetler sunuyor. Medline “Acil Sağlık Hizmetleri Paketi”nin bir yıl boyunca ücretsiz sunulduğu Denizbank’ta emekliler acil durumlarda doktorlu kara ambulansı hizmetinden yararlanıyorlar. Medline “Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” sahiplerine ayrıca telefonla 7 gün 24 saat tıbbi danışmanlık hizmeti veriliyor.

Emekliler Denizbank’ta vadeli hesap açtıklarında da kazanıyorlar. Denizbank maaşını Deniz’den alan emeklilere vadeli mevduat hesapları için yüksek faiz veriyor.

Emekli Bonus sahiplerine sağlanan avantajlar da var. Emekli Bonus kartı olanlar sağlık ve seyahat harcamalarında artı taksit imkanlarından yararlanıyorlar. Deniz Emekli Bonus’la fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemeler ücretsiz yapılabiliyor. Medicalpark’lardaki sağlık sağlık harcamalarında % 20 indirim kazanan emekliler DenizBank Shuttle Hizmetini % 30 indirimli fiyatlarla alabiliyor.

Deniz Taksi Hizmeti ile İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na deniz yoluyla hızlı ulaşım sağlanıyor. Türkiye ve yurtdışı seyahatler için uçak bileti, otel ve paket tur rezervasyonları ve araç kiralamalar uygun koşullarla yapılabilyor. Yurt dışı gemi rezervasyonlarında avantajlar sağlayan Emekli Bonus uçak biletini ve diğer hizmetleri 3 taksitle alma fırsatı sunuyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Emekli Kredisi, Emekli Bonus ve Bankacılık Hizmetleri Avantajları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Neo ile Bodrum ve Çeşme’de % 10 İndirim – Temmuz Ağustos Eylül Kampanyası

Akbank Eylül ayının 6'sına kadar devam edecek yepyeni bir kampanya başlattı. Tatilcileri sevindirecek kampanya ile 6 Eylül tarihine kadar Akbank...

Kapat