Akbank Neo ile Bodrum ve Çeşme’de % 10 İndirim – Temmuz Ağustos Eylül Kampanyası

Akbank Eylül ayının 6’sına kadar devam edecek yepyeni bir kampanya başlattı. Tatilcileri sevindirecek kampanya ile 6 Eylül tarihine kadar Akbank Neo Kart ile Bodrum ve Çeşme’de yapılacak alışverişte tam % 10 indirim uygulanıyor. Neo ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde yüzde 10 indirim geçerli oluyor.

Akbank Neo Kart Kampanyasının Ayrıntıları Nedir? Akbank’ın banka kartı olan Neo ile 06 Temmuz 06 Eylül 2012 tarihleri arasında Bodrum ve Çeşme ilçelerinde Neo ile tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri her alışverişe % 10 indirim sunuluyor. Toplamda ise 50 TL’ye kadar indirim kazanılabiliyor. Yani 500 TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde % 10 indirim kazanılabiliyor. Kazanılan indirim alışverişin yapıldığı (ödemenin yapıldığı) Neo karta chip-para olarak yüklenecek. Bir müşteri tüm Akbank kartları ile maksimum 50 TL chip-para kazanabiliyor. Neo Kart’ın toplam ödül miktarı ise ilçe bazında Bodrum’da 350.000 TL, Çeşme’de ise 500.000 TL olarak belirlendi. Ticari Neo Business kartlar kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Kampanya diğer chip-para kampanyaları ile birleştirilemiyor. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler ve ödemeler, ATM ve iade işlemleri ile kampanya kapsamında indirim ve chip-para kazanılamıyor.

Neo Kart otomatik fatura ödemesi yapmak isteyenlere de avantajlar ve rahatlık sunuyor. Neo ile faturalarını otomatik ödeyenler rahat ediyorlar. Telefon, su, elektrik, doğalgaz, internet faturaları için Neo ile Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermek için 444 25 25 nolu Akbank Telefon Şubesi’ni aramak ya da fiziksel Akbank Şubesi’ne uğramak yeterli oluyor. Akbank Neo Standard, Neo Birebir, Neo Exi26 sahibi müşteriler için ayrıca bir sürpriz daha var. Sözkonusu karlara sahip olup üşteri segmenti de Bireysel, Birebir ve Exi26 segment müşteriler Neo kartlarına en az 2 adet açık “Otomatik Fatura Talimatı Tanımlı” verdiklerinde ve yarı yıldan önceki son iki ayda en az bir kez fatura ödemesi gerçekleşmişse bu Neo kart sahipleri hesap işletim ücreti ödemiyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Neo ile Bodrum ve Çeşme’de % 10 İndirim – Temmuz Ağustos Eylül Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Temmuz Kredisi Kampanyası Tüm Nakit İhtiyaçlar İçin

Akbank Temmuz Kredisi Kampanyasıyla nakit ihtiyaçlar için kredi çözümleri sunmaya devam ediyor. Akbank yaz sıcaklarında da boş durmuyor ve nakit...

Kapat