Akbank Kredi Başvuru Sonucu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu ‘Başvurum Nerede’de

Bankalara kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu yapanlar için genellikle belirsiz bir süreç başlıyor. Acaba kredi ve kredi başvuru sonucu ne oldu, kredi kartı başvurusu kabul mu edildi yoksa red mi edildi; uzunca bir süre bu sorulara yanıt alabilmek mümkün olmayabiliyor. Akbank şimdi kredi başvuru sonucunu ve kredi kartı başvurusunun son durumunu öğrenmek isteyenler için yepyeni bir hizmet sunuyor: Başvurum Nerede’.

Başvurum Nerede hizmeti ile kredi ve kredi kartı başvurularını internetten takip etmek artık mümkün. Hem de sadece bir tık ile. Başvurum Nerede, Akbank’ın müşterilerine sunduğu yenilikçi hizmetlerden biri olmanın yanında bankacılıkta bir devrim yaparak şeffaf bankacılığı Türkiye’te getiriyor. Artık Akbank müşterileri için şeffaf bankacılık ayrıcalığı var. Akbank’ta artık bankacılık ürün ve hizmet başvurularını gerçek zamanlı olarak görüntülemek ve başvuru sonuçlarının hangi aşamada olduğunu öğrenmek mümkün.

Akbank Direkt İnternet’den veya Akbank’ın web sitesindeki “Başvurum Nerde?” butonunu kullanarak bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili başvurları takip etmek, son durumlarını öğrenmek artık çok kolay. Akbank’a yapılan tüm bireysel kredi ve kredi kartı başvuruları internet üzerinden takip edilebiliyor ve sonuçlanıp sonuçlanmadıkları, hangi aşamada oldukları anında görüntüleniyor. Başvuru sonuçları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için Akbank müşterisi olmak gerekmiyor.

Akbank’ın yeni uygulaması ile Axess, Wings, Fish kredi kartı başvuru sonuçları ve başvuruların son durumları detaylı ve gerçek zamanlı olarak öğrenilebiliyor. Kredi kartı başvuru sonuçlarının yanı sıra, ihtiyaç, taşıt, konut gibi bireysel kredilerin ve mikro kredilerin hangi aşamada olduğu görülebiliyor. Başvurusu kabul edilen ve teslimat aşamasına gelen kredi kartlarının kurye teslimat detaylarına da ulaşılabiliyor. Böylece ‘kredi kartım nerede, kred kartım ne zaman gelir, kredi kartım kuryeye verildi mi’ gibi soruların yanıtlarını da anında öğrenmek mümkün oluyor.

Tags : , , ,

7 thoughts on “Akbank Kredi Başvuru Sonucu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu ‘Başvurum Nerede’de”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ing Bank Ramazan Kredisi Masrafsız – 79 TL Taksitle 5000 TL 2012 Kampanyası

ING Bank Ramazan Kredisi şimdi masrafsız olarak sunuluyor. 2012 yılı Ramazan ayı kredi kampanyası düzenleyen ING Bank bayram gelmeden Ramazana...

Kapat