VadeKart ile Akaryakıt Alımında 70 TL’ye Varan Yüzde 7 İndirim

‘Esnafın sadece satarken değil alırken de kazanması bizce mümkün’ sloganıyla yola çıkan CardFinans VadeKart akaryakıt alışverişlerinde % 7 indirim sağlıyor. ‘Kazandığımız mazota gidiyor. Depo da boş, kasa da boş’ diyenler artık boşa dert etmiyor. Akaryakıtı CardFinans Vadekart ile alanlar 70 Lira’ya varan yüzde 7 indirimden yararlanıyor.

‘CardFinans Vade Kart sunar: Esnafın derdini Mustafa Keser’ tanıtımıyla ekranlara da televizyon reklam filmi olarak yansıyan akaryakıt alım kampanyası ile harcarken kazanmak mümkün. Mustafa Keser’in ‘Aklımda fikrimde hep sen varsın’ parçasının kampanya müziği olarak kullanıldığı VadeKart tanıtımları büyük ilgi görüyor. Kampanya detaylarına bakarsak CardFinans VadeKart ile yapılan akaryakıt alımlarının 1 Ağustos’a kadar yapılamsı gerekiyor. Finansbank POS’undan tek seferde 150 TL ve üzerinde yapılacak akaryakıt alımları kampanyaya dahil oluyor. Herbiri 150 TL ve üzerinde olmak üzere birden fazla akaryakıt alışverişleri toplamda 1000 TL’ye kampanya kapsamında kazandırıyor. Toplamda 1000 TL’ye kadar akaryakıt harcamalarına % 7 indirim Finansbank’tan. Böylece sözkonusu tarihe kadar 1.000 TL’lik akaryakıt alışverişi yapan bir VadeKart sahibi 70 TL indirim kazanmış oluyor. Card Finans Vade Kart esnafa sadece satarken değil alırken ve harcarken de kazandırıyor.

Kampanya 28 Mayıs tarihinde başladı. Haziran ve Temmuz aylarında devam edecek akaryakıtta indirim kampanyası 31 Temmuz’da sona erecek. 31 Temmuz dahil olmak üzere yapılan akaryakıt alımlarının herbiri 150 TL’nin üzerinde olduğu sürece % 7 indirim kazandırıyor. CardFinans VadeKart asıl kartına bağlı tüm ek kartlarla yapılan işlemler de kampanyada geçerli sayılıyor. CardFinans VadeKart’ınız yoksa T.C. Kimlik No’nuzu 2355’e SMS atın, CardFinans VadeKart başvurusu yapmış olun.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “VadeKart ile Akaryakıt Alımında 70 TL’ye Varan Yüzde 7 İndirim”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Dosya Masrafı 199 TL Yerine 9 TL Olan Kredi Aslan’lı Banka ING Bank’ta

İyi ki aklımı kullandım dedirten kredi ING Bank'ta. 79 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL kredi kullanma fırsatının sunulduğu kampanya düşük...

Kapat