İş Bankası İnternet Şubesi’nde Profil Fotoğrafı Eklemek Gibi Yeni Özellikler Var

İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi yenilendi. İş Bankası İnternet Şubesi’nin sunduğu yepyeni özelliklerle internette işlem yapmak hem kolaylaştı hem de daha da zevkli hale geldi. Bankanın internet şubesi şimdi profiline profil resmi eklemek, havale hesaplarına resim eklemek gibi kullanım kolaylıkları sunuyor. İş Bankası Türkiye’nin ilk internet şubesine sahip bankası olma özelliğiyle tarihe geçti. İş Bankası sunduğu yeniliklerle internet bankacılığındaki lider konumunu sürdürmeyi başarıyor.

İş Bankası’nın yenilenen Bireysel İnternet Şubesi’nde işlem yapmak şimdi çok daha kolay ve hzlı. Güvenlikten hiçbir zaman ödün vermeyen Bireysel İnternet Şubesi bugünlerde internet bankacılığında yeni bir dönem başlatıyor. Yenilenen internet şubesi şimdi daha estetik, çekici, işe yarar ve kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştıran özellikler sunuyor.

Son değişikliklerle İş Bankası İnternet Şubesi’ndeki ana kullanıcı sayfalarına profil fotoğrafı eklenebiliyor. Müşterilerin kullanıcı bilgileri müşteriler tarafından güncellenebiliyor. Ana sayfa arka planlarını farklılaştırmak için tema seçenekleri sunuluyor ve arka planlar müşterinin beğenisi ve tercihine göre değiştirilebiliyor. Şubenin para aktarma alanında tanımlı havale hesaplarına resim yüklenebiliyor. Resimleri yüklenen kişilerin resimlerine tıklayarak havale ve EFT gibi para aktarma işlemleri yapılabiliyor. Bildirim alanı ile müşteri hesaplarına gelen havale ve EFT’lerin işlem hareketleri İnternet Şubesi ana sayfasından görülebiliyor vr takip edilebiliyor.

İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi kullanıcı dostu olması ve güvenlikli yapısının yanında sunduğu kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bankanın internet şubesi kullanıcısı olan tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeyi amaçlayan bir tasarım ve kullanım altyapısı sunuyor.

Tags : ,

0 thoughts on “İş Bankası İnternet Şubesi’nde Profil Fotoğrafı Eklemek Gibi Yeni Özellikler Var”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Kredi Kampanyası Masrafsız Kefilsiz Formalitesiz Evraksız Başvuru

Masrafsız, kefilsiz, formalitesiz, evraksız kredi arayanlar Deniz'e gidiyor. Denizbank kredi kampanyaları ile her türlü ihtiyaç için gerekli olan nakit kredi...

Kapat