ING Bonus’a Taksit ve Erteleme Kampanyaları – Arçelik, Beko, Atasay, Kilim, Beymen

ING Bonus’a özel taksit, artı taksit ve erteleme kampanyaları devam ediyor. ING Bonus kullanarak kredi kartıyla ödeme yapanlar için turizm sektöründe 3 ay erteleme fırsatı sunuluyor. Kampanyaya dahil olan ING Bonus ile anlaşmalı turizm şirketleri ve acentaları şunlar: Club Jolly, ETS, Setur, Touristica, Didim Tur, Tatil.com, Gezisitesi.com, Cafe Tur, Kaya Tourism, MNG Tour, Odeon Tour, Tez Tour, Tatilsepeti.com, VIP Tur, YKM Turizm, Garanti Uçuş Hattı, Sueno Tur, Mika Tur, Lady Travel, Kappa Tur, Sheraton Çeşme, Sueno Tur. Kampanya ile 3 ay erteleme fırsatı 300 TL üzerindeki işlemlerde geçerli oluyor. İyi bir tatili hakettiğini düşünenler için ING Bonus cazip ödeme imkanları sunuyor.

Atasay Kuyumculuk’ta ING Bonus ile alışveriş yapanlar +5 Taksit fırsatından yararlanıyorlar. Atasay’da ING Bonus ile +5 taksit kampanyası 31 Aralık tarihine kadar Bonus üyesi Atasay Mağazaları’nda geçerli. Kampanya ile maksimum 12 taksit yaptırılabiliyor.

Arçelik de ING Bonus’a özel kampanya yapıyor. Arçelik’ten ING Bonus Card ile yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 11 taksit fırsatının yanınıda 3 ay erteleme imkanı sunuluyor.

BEKO’da da ING Bonus’a özel peşin fiyatına 11 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı var. Her iki kampanya da anlaşmalı bonus üyesi Beko bayilerinde Garanti P.O.S. ile yapılan taksitli alışverişlerde geçerli.

Mudo ise ING Bonus’a özel 100 TL ve üzeri alışverişe 10 taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca 1000 TL ve üzeri alışverişlerde Eylül’de ödeme fırsatı var.1.000 TL altındeki alışverişlerde 4 taksite +6 taksit olanağının yanısıra müşterinin taksit seçme hakkı bulunuyor (0,+1,+2,+3,+4,+5,+6)

Kilim’den ING Bonus’la yapılan alışverilerde ING Bonus’a özel +6 taksit fırsatından yararlanma imkanı var. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Beymen mağazalarında da ING Bonus’a özel 6 taksit fırsatı devam ederken aynı zamanda taksit seçme olanağı tanınıyor. (0,+1,+2,+3,+4) 6 taksit imkanı 2 taksitle yapılan işlemlere +4 taksit eklenerek sunulmuş oluyor.

Aracının lastiklerini değiştirmek isteyenlere Continental’de 12 taksit ya da 2 ay erteleme seçenekleri sunuluyor. 2 ay ertelemeyi seçenler 5 taksitle alışveriş yapabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “ING Bonus’a Taksit ve Erteleme Kampanyaları – Arçelik, Beko, Atasay, Kilim, Beymen”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İş Bankası İnternet Şubesi’nde Profil Fotoğrafı Eklemek Gibi Yeni Özellikler Var

İş Bankası Bireysel İnternet Şubesi yenilendi. İş Bankası İnternet Şubesi'nin sunduğu yepyeni özelliklerle internette işlem yapmak hem kolaylaştı hem de...

Kapat