ING Bonus Kart Başvurusu Yapanlar 25 TL Bonus Kazanıyor

ING Bonus Kart başvurusu bonus kazandırıyor. Bonus Card sahibi olmayanlar ING Bonus’a başvuru yaptıklarında 25 TL bonus kazanıyor. ING Bonus Card başvurusu yaparak bonus kazanmak için SMS, ATM ya da ING Bank internet sitesi üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Kampanya 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında geçerli. SMS atarak, ING Bank ATM’lerinden ya da ING Bank web sitesinden Bonus Card sahibi olmak için başvuru yapanlar 25 TL bonus kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında Bonus Card için başvuru yaparak başvuruları onaylanan yeni ING Bonus Card sahiplerinin hediye bonusları 31 Ağustos 2012 tarihine kadar yapılacak 1 TL üstü ilk harcamadan sonra geçerli olacak. Kazanılan 25 TL bonus 3-7 Eylül 2012 tarihleri arasında ING Bonus Card’a yüklenecek. Kazanılan bonusun 7 Aralık 2012 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Kart başvurusu onaylananlar Bonus’un renkli dünyasına adım atarken tüm alışverişlerinde Bonus Kafa’nın dağıttığı bonusları toplamaya başlıyorlar. Bonus Card’ın düzenlediği akaryakıt alışverişi kampanyalarıyla bedava akaryakıt kazanırken, üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde yüksek tutarlarda bonus kazanıyorlar. Bonus Card peşin fiyatına taksit, artı taksit gibi ödeme kolaylıkları sunarken yurtdışı alışverişlerde de cazip fırsatlarla alışverişi kolaylaştırıyor.

Bonus Card sahibi olanlar ekstrelerini e-mail yoluyla almayı talep ettiklerinde 5 TL bonus kazanıyor. E-posta yoluyla ekstre alarak hem çevreye katkıda bulunmuş oluyorlar hem de kazançlı çıkıyorlar. E-mail ile ekstre almak isteyenlerin ING Bank şubeleri, internet şubesi ve 0850 222 0 600 numaralı Müşteri İletişim Merkezi yoluyla e-ekstre tanımlatmaları mümkün. 0850 222 0 600’ü arayarak ya da e-şube’den sevdikleri için ek kart isteyenler ise 40 TL’ye kadar bonus kazanıyorlar. Faturalarını ING Bonus Card ile otomatik ödemek için otomatik ödeme talimatı verenler 20 TL’ye kadar bonus kazanıyor. Otomatik ödeme talimatı ING Bank İnternet Şubesinden veya tüm ING Bank Şubeleri’nden verilebiliyor.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “ING Bonus Kart Başvurusu Yapanlar 25 TL Bonus Kazanıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Düğün Kredisi İçin 60 Ay Vade 36.000 TL Limit Denizbank’ta

Denizbank kredisiyle evlenmenin tam zamanı. Denizbank'ın Her Derde Deva kredilerinden biri olan Düğün Kredisi ile Hayat Deniz'de Güzel olmaya devam...

Kapat