Finansbank SMS ile 50.000 TL Esnaf İçin Kredi Başvurusu

Finansbank esnaf için düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. Mustafa Keser’in tanıttığı yeni esnaf kredi ve kredi kartı kolaylıklarından biri de 50.000 TL limitli esnaf kredisi. ‘Nakite sıkışığım, dönemiyorum’ diyen esnaflar için Mustafa Keser tv reklamlarında dönüyor ve ünlü mendilini çıkararak esnaf için sunulan kolaylığı açıklıyor.

Şimdi Finansbank Esnaf Kredisi başvuru no’su olan 7646’ya SMS atarak kimlik no’larını gönderen esnaflar 50.000 Liraya kadar Esnaf Kredisi kullanabiliyorlar. Kampanya ile 50.000 TL’ye kadar Finansbank Esnaf Kredisi kullanmak için yapılması gerekne tek şey 7646 numaralı SMS hattına kısa mesaj göndererek TC kimlik numarasını bildirmek. Esnaf kredisi başvuru cevabı çok kısa süre içinde cep telefonuna geliyor.

Finansbank Haziran ayı ile birlikte yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde esnafa yönelik desteğini yoğunlaştırdı. ‘Esnafın derdini Musatafa Keser’ diyen Finanbank 50 Bin Lira limitli kredinin yanında VadeKart uygulamasıyla esnafa mal alımlarında vade imkanı tanıyor. CardFinans’ın ürünlerinden biri olan VadeKart aynı zamanda ekstre erteleme, taksit yapma gibi kolaylıklar sunan ve esnafa yönelik olarak tasarlanmış bir kredi kartı. Vadeli mal alımı sağlayan VadeKart ayrıca tedarikçinin uygun fiyatlarla mal vermesini de kolaylaştırmış oluyor. Vadeli ve taksitli olarak mal alımı yapan esnaf aynı zamanda kredi kartı ödemesini öteleyebiliyor. VadeKart ayrıca normal bir kredi kartı gibi tüm harcamalarda kullanılabiliyor.

Tags : , , , , , , , , ,

7 thoughts on “Finansbank SMS ile 50.000 TL Esnaf İçin Kredi Başvurusu”

  1. slm iyi gunler ben kredi almak istiyorum
    bana nasil yardimci olabilirsiniz saygilar
    seref

  2. ESNAF KREDİSİ ALMAK İSTİYORUM BANA DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

  3. sayın yetkili kardeşim emekliyim gürcistanda ltd şirketim var sizede geciken borcum var bu durumda yeni bir imkan lütfeder misiniz khaşuri / gürcistan

  4. slm ben bir esnafım maliye borcundan ve seseka borcundan dolayı araclarımı calıştıramıyorum rahat calışmam için borcu ödemem lazım 50.000 tl alıp borcum ödemem gerekiyor sizden yardım istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans VadeKart Nedir? Esnafın Derdini Mustafa Keser – Vadeli Kredi Kartı

Finansbank CardFinans VadeKart esnafın dertlerini dinlemekle kalmıyor, çözüm sunuyor. Reklam filmlerinde Mustafa Keser'in rol aldığı VadeKart esnaf için çözümler ortaya...

Kapat