Düğün Kredisi İçin 60 Ay Vade 36.000 TL Limit Denizbank’ta

Denizbank kredisiyle evlenmenin tam zamanı. Denizbank’ın Her Derde Deva kredilerinden biri olan Düğün Kredisi ile Hayat Deniz’de Güzel olmaya devam ediyor. Deniz’in Her Derde Deva olan ihtiyaç kredisi evlenmeye hazırlananların ve yeni evlilerinde de dertlerine deva oluyor. Denizbank ihtiyaç kredisi ile 60 ay vadeli olarak 36.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

‘Hayat Deniz’de Güzel’ sloganıyla yola çıkan Denizbank her alanda müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Uzun vade imkanlar ve avantajlı faiz oranları Deniz kredilerinin temel özelliklerinden. Denizbank kredileri formalitesiz ve kolayca kullanılabiliyor. Başvuru sürecinin çok kolay ve hızlı olduğu Deniz kredilerinde başvurular çok çabuk sonuçlanıyor. Uygun geri ödeme koşullarının sağlandığı kredilerde gerekli görülmediği sürece kefil ve ek belge istenmiyor.

10.000 TL Kredi İçin Ne Kadar Taksit Ödeniyor? Örnek ödeme planına göre 10.000 TL kredi kullananlar 60 ay vadeli geri ödemelerde ayda 283 TL taksit ödüyorlar. 10.000 TL krediyi 24 ay vadeli kullanmak isteyenler ise ayda 517 TL taksit ödemesi yapıyorlar. aynı miktar krediyi 12 ay vadeli olarak alanların ödemeleri gereken taksit tutarı ise ayda 927 TL.

Denizbank’ın serinleten Yaz Kredisi fırsatı devam ediyor. 2012 yılının yaz aylarına özel kredi kampanyasından yararlananlar rahat bir yaz geçiriyorlar. ‘Al kredini yazın gez, eğlen. İstersen tatile çık, istersen evlen!’ sözleriyle televizyon reklamlarından tanıdığımız yaz kredisini kullananlar için masraf yok, kefil yok, evrakla, formaliteyle uğraşmak yok.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Düğün Kredisi İçin 60 Ay Vade 36.000 TL Limit Denizbank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
2012 Babalar Günü Hediyesi için Axess’te Chip Para ve Artı Taksit Fırsatları

Babalar Günü hediyesi alırken ödemelerinde Axess kredi kartını tercih edenler chip para kazanma ve Artı Taksit fırsatlarından yararlanıyorlar. Axess ile...

Kapat