Dosya Masrafı 199 TL Yerine 9 TL Olan Kredi Aslan’lı Banka ING Bank’ta

İyi ki aklımı kullandım dedirten kredi ING Bank’ta. 79 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 TL kredi kullanma fırsatının sunulduğu kampanya düşük dosya masrafı ile dikkat çekiyor. Kredi kampanyasında dosya masrafı 199 TL yerine sadece 9 TL olarak uygulanıyor. 30 Haziran tarihine kadar başvuru süresinin olduğu ING kredi kampanyasında 10 Bin Lira’ya kadar kredi kullanılabiliyor.

Son reklam filmlerinde kullandığı Aslan karakteriyle dikkat çeken ING Bank yeni televizyon reklamlarıyla başta çocuklar üzere tüm ailenin sevgilisi oldu. ING Bank’ın logosunda da yer alan Aslan figürü mükemmel bir animasyon filmle çok daha sevimli halde karşımıza çıktı. ING Bank kredi kampanyalarının tv reklamları dikkat çekmeye ve beğeni toplamaya devam ediyor.

ING Bank’ın son kredi kampanyasında 5.000 Lira kredi kullananlar aylık 79 TL taksitle kredi ödemesi yapmaya başlıyorlar. Daha sonraki ödeme dönemlerinde her yıl yaklaşık % 30 oranında daha fazla taksit ödemesi yapılıyor. Kredi kampanyasında üst limit 10.000 TL, kredi vadesi ise 24 ay ile 60 ay aralığında. Kredi kampanyasıyla 199 Lira olan dosya masrafı 9 Lira olarak indirimli olarak uygulanıyor. Haziran ayının sonuna kadar başvurulabilen kampanyada kefil şart aranmıyor. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil isteme hakkını saklı tutuyor. ING Bank düşük dosya masraflı kredi seçeneğinin yanısıra aylık % 0,37 faiz oranından başlayan diğer ihtiyaç kredisi seçeneklerini de sunuyor. ING Bank kredi başvurusu bankanın web sitesinden de gerçekleştirilebiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Dosya Masrafı 199 TL Yerine 9 TL Olan Kredi Aslan’lı Banka ING Bank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Yaz Kredisi Başvurusu Hızlı, Formalitesiz ve Evraksız

Haziran ile birlikte Denizbank'ın serinleten Yaz Kredisi kampanyası başladı. Denizbank'tan yaz kredisi alanlar yaz aylarında gönüllerince gezip eğleniyorlar. Denizbank Yaz...

Kapat