Denizbank Yaz Kredisi Başvurusu Hızlı, Formalitesiz ve Evraksız

Haziran ile birlikte Denizbank’ın serinleten Yaz Kredisi kampanyası başladı. Denizbank’tan yaz kredisi alanlar yaz aylarında gönüllerince gezip eğleniyorlar. Denizbank Yaz Kredisi kefilsiz, formalitesiz ve evraksız olarak kullanılıyor. Yaz aylarının yeni kredi kamapnyasına başvuru yapmak için KREDİM yazıp TC kimlik numarasını 3280’e göndermek yeterli.

Denizbank Cebimde Kredi kampanyalarından bir yenisi olan Yaz Kredisi kampanyasında başvurular hızlı, kefil yok, formalite yok, evrak yok. Denizbank Cebimde Kredi başvurusunda gelir belgesi istenmiyor, başvuru formunun doldurulmasıyla uğraşılmıyor. Başvuru formu olmayan kredi başvurusu nüfus cüzdanı, yerleşim belgesi ya da fatura ile hemen gerçekleştiriliyor. Denizbank’ın Cebimde Kredi başvurusu SMS ile 3280’e mesaj atarak anında yapılabiliyor. Beş dakika içinde kredi başvuru cevabı cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor. 15.000 TL’ye kadar kredi kullanmanın mümkün olduğu kampanyada formalitesiz, evraksız ve kefilsiz olarak kredi çekilebiliyor.

Denizbank Yaz Kredisi için Cebimde Kredi başvurusu yaparken cep telefonundan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numarasını 3280’e göndermek yeterli oluyor. Kredi başvuru sonucu aynı cep telefonuna 5 dakika içerisinde gönderiliyor.

Kredi başvurusunun olumlu olması durumunda kullanabilecek kredi limiti ve vadesi cep telefonuna sms mesajı olarak gönderiliyor. Olumlu kredi cevabının alınmasının ardından yapılması gereken tek şey nüfus kağıdı ve yerleşim belgesi / fatura ile birlikte en yakın Denizbank Şubesi’ne uğrayarak kredi başvurusunu tamamlamak.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Yaz Kredisi Başvurusu Hızlı, Formalitesiz ve Evraksız”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
7646 Kobi Para Cepte Esnafın Tek SMS ile Krediye Başvurması Mümkün

Esnafın nakit sıkışıklığına çözüm Mustafa Keser'li Finansbank'tan geliyor. Mustafa Keser esnafın derdini kesiyor. Nakit ihtiyacı olan esnafların şimdi tek smsle...

Kapat