Denizbank Kredi Kampanyası Masrafsız Kefilsiz Formalitesiz Evraksız Başvuru

Masrafsız, kefilsiz, formalitesiz, evraksız kredi arayanlar Deniz’e gidiyor. Denizbank kredi kampanyaları ile her türlü ihtiyaç için gerekli olan nakit kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Robinson Abi’li, Cuma’lı ve Deniz’li reklam filmleriyle televizyon ekranlarının da vazgeçilmezi haline gelen Denizbank’ın kredi kampanyalarından bir yenisi yine hayatı kolaylaştırıyor. ‘Hayat Deniz’de Güzel’ dedirten kredi kampanyası ile 15.000 TL’ye kadar kredi veriliyor.

Denizbank’ın son kampanyası yaz aylarını serinletecek. ‘Serinleten Kredi’ ile yaz aylarında da Denizbank’tan kredi kullananlar ister tatile gidiyorlar, ister gezip eğleniyorlar, isterlerse de evleniyorlar. Tatile çıkartan, evlendiren ve eğlendiren kredi masrafsız, kefilsiz, evraksız, formalitesiz olarak kullanılıyor.

Denizbank Kredi Limiti Nedir? Vade Ne Kadar? Denizbank kredi kampanyasında kullanılabilecek üst kredi limiti 15.000 TL. Bu rakama kadar Serinleten Yaz Kredisi fırsatından yararlanarak kredi çekmek mümkün. Denizbank kredi kampanyası ile 36 aya varan vadelerde kredi kullanılıyor. 3 yıl vadeli olarak kredi kullananlar geri ödemelerini rahat rahat yapıyorlar.

Denizbank Kredi Faiz Oranları Nedir? Serinleten Yaz Kredisi kampanyasında faiz oranları vadelere göre değişiyor. Örneğin 36 ay vadeli 15.000 TL kredi kullananlar için uygulanan aylık faiz oranı % 1.99. 24 ay vadeli olarak % 1.89 faiz oranıyla kredi kullanmak da mümkün. Örneğin 5.000 TL krediyi 12 ay vadeli olarak kullananların ödeyecekleri faiz aylık 1.79 üzerinden hesaplanıyor.

Serinleten Yaz Kredisi başvurusu internetten Denizbank’ın web sitesini ziyaret ederek yapılabiliyor. SMS ile başvuru yapmak isteyenler 3280’e KREDİM yazıp TC Kimlik Nolarını ekleyerek mesaj atabiliyorlar.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Denizbank Kredi Kampanyası Masrafsız Kefilsiz Formalitesiz Evraksız Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Uzun Vadeli Yüksek Limitli Krediler Akbank’ta – Faiz Oranları Ne Kadar

Uzun vadeli ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi arayanlar için Akbank düşük faizli kredi seçenekleri sunuyor. Akbank'ın cazip kredi kampanyaları her...

Kapat