CardFinans VadeKart Nedir? Esnafın Derdini Mustafa Keser – Vadeli Kredi Kartı

Finansbank CardFinans VadeKart esnafın dertlerini dinlemekle kalmıyor, çözüm sunuyor. Reklam filmlerinde Mustafa Keser’in rol aldığı VadeKart esnaf için çözümler ortaya koyuyor. ‘Dükkana mal koyamıyorum, elim çok sıkışık’ diyen esnaflardan mısınız? CardFinans Vade Kart size yardımcı olmak için Finansbank’ta. Örneğin CardFinans VadeKart kullananlar, 150 Lira ve üstü taksitli işlemlerini 3 ay sonraya erteliyorlar.

Ticaret anlayışını kökten değiştiren VadeKart ile kart ile ödemelerin vadesine kart kullanıcıları karar veriyor. Mal alımında vade ve taksit, ödemede ektstre öteleme, taksitli nakit avans, harcama uyarı servisi VadeKart’ın sunduğu kolaylıklardan.

CardFinans VadeKart Nedir? Finansbank’ın işletme sahiplerine özel olarak çıkarttığı CardFinans VadeKart, çek ve senet yerine kullanabilen ve şirket harcamalarında vade yapmayı sağlayan bir kredi kartı. Hem de güvenli bir şekilde. CardFinans VadeKart ile mal alımları başta olmak üzere tüm şirket harcamaları kart kullanıcısının tercihine bağlı olarak vadelendiriliyor. Böylece çek ve senet derdi ortadan kalkıyor. Çek ve senet kullanmanın zorluklarını ortadan kaldıran CardFinans VadeKart mal alımında tedarikçinin peşin fiyat üzerinden ya da indirimli olarak vadelendirme yapmasını sağlıyor. Bunun için mal alan esnafın ya da işletmenin piyasada tanınması, tedarikçinin güvenini kazanmış olması gibi şarlar taşımasına gerek kalmadan uygun fiyata mal alması sağlanıyor.

CardFinans VadeKart ile kredi kartı ekstresi bir sonraki aya ertelerek ödenebiliyor. Mal alımlarında tedarikçinin taksit yapmasına gerek kalmadan ödemeler taksitlendirilerek bankaya taksitli ödeme gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca VadeKart herhangi bir kredi kartı gibi tüm harcamalarda ve alışverişlerde kullanılabiliyor. Vadekart ile taksitli nakit avans çekmek de mümkün. CardFinans VadeKart’ın sunduğu kolaylıklar esnafın sorunlarına çözüm oluyor.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “CardFinans VadeKart Nedir? Esnafın Derdini Mustafa Keser – Vadeli Kredi Kartı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Acil Kredi İhtiyacı Olana Avantajdan ÇatPara – Kredi İçin Bankaya Gitme

'Acil kredi lazım, acil kredi ihtiyacım var' diyorsanız HSBC ÇatPara tam size göre. HSBC ÇatPara ile bankaya gitmeye gerek kalmadan...

Kapat