Axess ile Alışveriş +4 Taksit – Giyim, Kozmetik, Saat, Mücevher ve Oyuncakta

Axess’in 2012 yılı kampanyaları sürüyor. Yaz sıcaklarını kendisini iyden iyiye hissettirdiği şu günlerde Axess’ten alışverişlerde yaz fırsatı geldi. Axess kredi kartı ile 30 Haziran’a kadar yapılan alışverişlerde +4 taksit imkanı sunuluyor. +4 taksit fırsatı giyim, kozmetik, optik-saat, mücevher ve oyuncak sektörlerinde yapılacak alışverişlerde geçerli. Alışverişlerin minimum tutarı 100 TL. Giyim, kozmetik, saat, mücevher ve oyuncak sektörlerinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinde Axess kredi kartı kullanarak ödeme yapanlar +4 taksit fırsatından yararlanıyor.

Axess kullanıcılarına sunduğu cazip fırsatlara bir yenisini ekledi. 1 Mayıs- 30 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanmak için kampanyaya katılan Axess üye işyerlerindeki Axess POS’ları kullanılarak alışveriş yapılamsı gerekiyor. Kampanya 100TL ve üzeri vade farksız 2-8 taksitli alışverişleri kapsıyor. +4 taksit ile maksimum yapılacak taksit sayısı 12 olabiliyor. Axess kartın yanısıra, Wings ve Fish kartlar da +4 taksit fırsatından yararlanabiliyorlar.

+4 taksit kampanyasına mücevher sektöründen katılan Axess üye işyerleri arasında ünlü altın, takı ve mücevher markaları var. Kampanyaya katılan mücevher sektörü markaları şunlar: Altınbaş, Aris, Assos, Atasay, Atlantis, Cartier, Diamond, Favori Kuyum, Gilan, Goldaş, Jıval Bayi, Kafkas, Koçak Gold, Pırlant, Storks, Topall, Zen Diamonds.

Axess + taksit, peşin fiyatına taksit kampanyalarının yanısıra chip para kazandırmayı sürdürüyor. Axess sahipleri düzenlenen kampanyalarla alışverişlerinde daha fazla chip para kazanma şansına kavuşuyorlar.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Axess ile Alışveriş +4 Taksit – Giyim, Kozmetik, Saat, Mücevher ve Oyuncakta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
VadeKart ile Akaryakıt Alımında 70 TL’ye Varan Yüzde 7 İndirim

'Esnafın sadece satarken değil alırken de kazanması bizce mümkün' sloganıyla yola çıkan CardFinans VadeKart akaryakıt alışverişlerinde % 7 indirim sağlıyor....

Kapat