Akaryakıt Harcamasında 6 Ay Erteleme HalkCard Advantage Kredi Kartı ile

Hemen hemen tüm bankaların kredi kartları akaryakıt harcamalarında kampanyalar düzenliyorlar. Genellikle belirli tutarlarda yapılan akaryakıt alışverişlerinde kredi kartı puanı kazandıran kampanyalar her gün televizyon ekranlarına reklam olarak yansıyor. Akaryakıt harcamaları için belki de en ilginç ve kredi kartı kullanıcıları için en yararlı kampanya ise Halkbank’tan geldi. 30 Haziran 2012 tarihine kadar HalkCard Advantage ile yapılan tüm akaryakıt harcamalarına 6 ay erteleme fırsatı sunan kampanya Gulf istasyonlarında sürüyor.

HalkCard Advantage ile şimdi al, 6 ay sonra öde. Lafta değil Gulf’ta. 6 ay ertelemeli akaryakıt almak ve ödemesini 6 ay sonra yapmak isteyen HalkCard Advantage sahiplerinin yapmaları gereken tek şey kampanyaya katılan Gulf akaryakıt istasyonlarından birine uğramak. Kampanyaya katılan Gulf istasyonlarından HalkCard Advantage ile yapılan akaryakıt harcamalarının ödemeleri 6 ay erteleniyor. Kampanyaya katılmak için 50 TL ve üzeri akaryakıt alımı yapmak gerekiyor.

Kampanya Halk Bankası’nın web sitesinde ilan edilen üye işyerlerinde geçerli. 6 ay erteleme fırsatından HalkCard Advantage kartları yararlanabiliyor. Advantage NakitPuan kullanımları, iade işlemleri, Bank24 kartları, Şirket kartları ve Ticari kartlar kampanyaya katılamıyor. 6 ay erteleme işleminin gerçekleşmesi için alışveriş sırasında kartın mutlaka Halkbank Advantage POS’ undan geçirilmesi gerekiyor. Ödeme sırasında 6 ay erteleme kampanyasını seçenlerin kartları için ertelenen tutar 6 ay sonraki harcama vaadine dahil ediliyor. Kampanyaya sadece Halk Bankası’nın kredi kartı olan HalkCard Advantage sahipleri katılabiliyorlar. HSBC’nin Advantage kredi kartı kampanyaya dahil değil.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Akaryakıt Harcamasında 6 Ay Erteleme HalkCard Advantage Kredi Kartı ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess ile Alışveriş +4 Taksit – Giyim, Kozmetik, Saat, Mücevher ve Oyuncakta

Axess'in 2012 yılı kampanyaları sürüyor. Yaz sıcaklarını kendisini iyden iyiye hissettirdiği şu günlerde Axess'ten alışverişlerde yaz fırsatı geldi. Axess kredi...

Kapat