7646 Kobi Para Cepte Esnafın Tek SMS ile Krediye Başvurması Mümkün

Esnafın nakit sıkışıklığına çözüm Mustafa Keser’li Finansbank’tan geliyor. Mustafa Keser esnafın derdini kesiyor. Nakit ihtiyacı olan esnafların şimdi tek smsle krediye başvurması mümkün. Üstelik kredinin üst limiti 50 Bin TL. Esnafın kredi başvurusu yapması için gereken tek şey TC Kimlik numarasını 7646’ya SMS yoluyla göndermek.

Finansbank kobilere ve esnafa düşük maliyetli ve yüksek limitli kredi sağlamayı sürdürüyor. Finansbank’ın en son kobi kredi kampanyası ile 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu tek sms ile yapılıyor. Finansbank acil nakit ihtiyacı olan esnafa kredi desteği sunuyor.

Finansbank’ın esnafa yönelik diğer bir hizmeti ise CardFinans VadeKart. Esnafa alımlarda 3 ay öteleme, ekstre öteleme, mal alımlarında taksit imkanları sunan VadeKart esnafa kolaylık sunan bir kredi kartı. VadeKart sahibi olan esnaflar mal aldıkları tedarikçi ile güven sorunu yaşamadan peşin fiyatına ertelemeli ya da taksitli mal tedariki yapabiliyorlar. Esnaf 150 Lira üstü vadeli alımlarının ödemesini üç ay sonraya erteleyebiliyor. Dileyen esnaflar 3 ay ertelemeli ödemenin yanısıra kredi kartı ekstrelerinin ödemesini de bir ay sonraya bırakabiliyorlar. VadeKart aynı zamanda kredi kartı ile yapılan tüm alışverişlerde ve harcamalarda kullanılabiliyor. CardFinans Vadekart’ı olmayanlar 2355’e TC Kimlik numaralarını mesaj atarak VadeKart başvurusu yapabiliyorlar. CardFinans VadeKart ile nakit çekimi de yapmak mümkün oluyor.

Tags : , , , , ,

One thought on “7646 Kobi Para Cepte Esnafın Tek SMS ile Krediye Başvurması Mümkün”

  1. Logoyu siz mi yaptınız. Bende böyle birşey yapmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank SMS ile 50.000 TL Esnaf İçin Kredi Başvurusu

Finansbank esnaf için düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. Mustafa Keser'in tanıttığı yeni esnaf kredi ve kredi kartı kolaylıklarından biri de...

Kapat