2012 Babalar Günü Hediyesi için Axess’te Chip Para ve Artı Taksit Fırsatları

Babalar Günü hediyesi alırken ödemelerinde Axess kredi kartını tercih edenler chip para kazanma ve Artı Taksit fırsatlarından yararlanıyorlar. Axess ile ev eşyası alımlarında +6 taksit fırsatından yararlanılıyor. Axess otomotiv sektöründe +4 taksit imkanı sunarken, tatilini şimdi alanlar 3 ay sonra ödeme seçeneğinin yanısıra +3 taksit yaptırabiliyorlar. Axess ile yaz alışverişleri ise +4 taksit. Axess Babalar Günü hediyesi alanlara ise 25 TL chip-para kazandırıyor.

Axess ile en son 17 Haziran tarihine kadar akaryakıt ve market dışında 500 TL toplamında alışveriş yapanlar 25 TL chip-para kazanıyorlar. Babalar Günü alışverişi yaarak chip para kazanmak isteyenlerin BABAM yazıp 4566’ya SMS atmaları yeterli oluyor. Axess, Fish, Wings, Carrefour Axess ve Axess exi-26 kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olabiliyor. Kampanyaya katılmak için toplamda 500 Liralık alışveriş yapılması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için Akbank sistemine asıl kart sahibi için kaydettirilmiş cep telefonundan mesaj gönderilmesi gerekiyor. kazanılan 25 TL chip-para 22 Haziran tarihinde kredi kartlarına yüklenecek ve 27 Haziran tarihine kadar kullanılabilecek. Kampanya başvuru yapan ilk 10 bin kişi için geçerli.

Axess ile ünlü markalar arasında gerçekleştirilen Artı Taksit ve peşin fiyatına taksit kampanyaları devam ediyor. Axess ile Fabrika’dan yapılan alışverişlerde +4 taksit uygulanıyor. Divarese markasında da Axess için +4 taksit fırsatı sunuluyor. H.E. By Mango’da 8 taksitle alışveriş yapmak mümkün. Sephora’da ise Axess sahiplerine özel 250 TL alışverişe 50 TL chip para ve +4 taksit fırsatı sunuluyor. Bridgestone ve Lassa’da Axess kart kullanıcılarına 12 taksitle alışveriş olanağı var. Casper Bilgisayar da Axess kredi kartı ile ödemelerde 12 taksit uygulaması yapıyor. Vatan Bilgisayar ise cep telefonu alışverişlerinde 12 aya varan taksit imkanı sunuyor. Teknosa’da Axess’e 12 aya varan taksit uygulanıyor. Ikea’da ise 12 ay taksit ve 3 ay erteleme fırsatı var. Markafoni’de ise Axess ile +4 taksit ve 2 ay erteleme imkanı ile alışveriş yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “2012 Babalar Günü Hediyesi için Axess’te Chip Para ve Artı Taksit Fırsatları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Paran Hazır Hesabı – Cüzdanınızda sandığınızdan daha çok para var

TEB yepyeni bir hesap türünü müşterilerine sunuyor: Paran Hazır Hesabı. Artık cüzdanınızda sandığınızdan daha çok para var. Nakit ihtiyacı ne...

Kapat