TEB Kredi Kartı ile 100 TL Puan Kazanma – 6 Taksitin 1’i TEB’den

TEB 300 TL ve üzeri beyaz eşya ve elektronik alışverişi yapanlara 6 taksitli alışverişin 1 taksitini hediye ediyor. Kampanya ile TEB kredi kartlarını kullanarak beyaz eşya ya da elektronik ürünleri alanlar karlı çıkıyorlar. TEB Bonus ve TEB Worldcard sahipleri 100 TL’ye kadar Bonus ya da Worldpuan kazanıyorlar. Kampanyaya katılmak için en az 300 TL’lik alışveriş yapılması gerekiyor.

17 Mayıs ile 17 Haziran tarihleri arasında devam edecek kampanyaya katılmak için TEB Bonus ya da TEB Worldcard ile 300 TL ve üzerinde en az 6 taksitli beyaz eşya ya da elektronik eşya alışverişi yapmak yeterli. Elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde yapılacak 300 TL üzeri ve en az 6 taksitli alışveriş yapanlara alışverişin 1 taksiti TEB tarafından hediye ediliyor.

Her müşterinin bir kez yararlanabileceği kampanyada 300 TL üzeri ve en az 6 taksitli olarak yapılan ilk alışveriş işlemi puan kazandırıyor. Sözkonusu asgari tutar ve taksitlerle yapılan alışverişlerde maksimum 100 TL değerinde Bonus ya da Worldpuan kazanılabiliyor. Ekkartlarla yapılan alışverişler de kampanyaya dahil olabiliyor. İnternetten yapılan işlemler ve nakit çekim işlemlerin geçerli olmadığı kampanyada kazanılan bonuslar 03 Temmuz tarihinde kartlara yüklenecek. Kazanılan Bonusların Worldpuanların 24 Temmuz tarihine kadar kullanılması gerekiyor. TEB bireysel müşterilerine yönelik düzenlediği cazip kredi kampanyalarıyla sunduğu fırsatların yanında Bonus ve World kredi kartlarıyla da indirim ve taksit imkanları sağlıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “TEB Kredi Kartı ile 100 TL Puan Kazanma – 6 Taksitin 1’i TEB’den”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus Hediyeli Kredi – Düşük Faizli Bonuslu Kredi Garanti’de

Garanti Bankası kredi kullanan Bonus Card ya da paramatik kartı sahiplerine bonus hediye ediyor. Bonuslu kredi kullanmak çok kolay. 36...

Kapat