Şu An Harcama Sözü Verene Şu An 150 TL Puan Kazanma Fırsatı

Armağan Kaçmaz, Fikri Sabit ve Gönül Doymaz karakterleriyle hayatımıza giren yenilenmiş Advantage Kart’ın avantaj programlarından biri anında puan kazanma şansı sunuyor. HSBC Advantage Kart’ın avantaj paketleri her kullanıcısına cazip fırsatlar sunuyor. Borç durumu ve limit hakkında SMS ile bilgi alma, kredi kartı borcunu taksitlere bölme ve alışveriş kampanyası ile sağlanan indirimli fiyatlar ve kazanılan Nakit Puanlar bunlardan bazıları.

Avantaj Kart sahipleri şimdi Advantage ile gıda ve akaryakıt sektörlerinde harcama sözü verdiklerinde hemen Nakit Puan kazanıyorlar. Harcama sözü vererek kazanılabilecek puan tutarı 150 TL’ye çıkıyor. Advantage Kart’ın Gıda ve Akaryakıt Programı ile ödül Nakit Puan’ları kazanmak için 3 farklı harcama sözü programından birine üye olmak gerekiyor.

400 TL Programına üye olanlar 12 ay boyunca gıda ve akaryakıt sektörlerinde 400 TL harcama sözü veriyorlar ve hemen 150 TL Nakit Puan kazanıyorlar. Advantage Card’ın 300 TL Programına üye olanlar ise 12 ay boyunca aynı sektörlerde 300 TL harcama sözü veriyorlar. 300 TL harcama sözü veren kart sahipleri hemen 100 TL Nakit Puan kazanıyorlar. 200 TL Programına katılarak yine 12 ay süresince gıda ve akaryakıt alışverişlerinde 200 TL harcama yapma sözü verenlerin kazanacakları Nakit Puan tutarı ise 50 TL.

Hemen puan kazanmak için 444 0 111 numaralı telefonu aramak yeterli oluyor. 444 0 111 HSBC Bank’ın Bireysel Telefon Bankacılığı numarası. Telefon no’sunu arayarak programa üye olmak istemeyenler için HSBC’nin Bireysel İnternet Bankacılığı’nı kullanarak harcama sözü programlarından birini seçmek mümkün. Bunun için HSBC’nin internet şubesinde buluna Kredi Kartlarım Menüsünün altından Avantajlı İşlemleri seçerek bunun altında bulunan Gıda ve Akaryakıt Programı sayfasından programa üye olunabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Şu An Harcama Sözü Verene Şu An 150 TL Puan Kazanma Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Avantaj’dan Kredi Kartı Borcuna Derman – 3, 6, 18 Taksite Bölme

Kredi katında avantaj arayanlar HSBC'nin avantajlar sunan kredi kartı Advantage ile tanışıyorlar. Advantage Card getirdiği en son yeniliklerle her kredi...

Kapat