Miles & Smiles Kredi Kartı Garanti Bankası’ndan – Mil Kazandıran Kart

Garanti Bankası’nın Miles & Smiles kredi kartı kullandıkça mil kazandırıyor. Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartı olan Miles & Smiles sadece Garanti Bankası tarafından sunuluyor. Kazanılan miller uçuş için kullanılabildiği gibi alışverişlerde de kullanıabiliyor.

Dünyanın milini kazandıran Garanti Miles & Smiles kredi kartı kullanıldığında tüm alışverişlerden sektörlere göre değişen oranlarda mil kazandırıyor. Miles & Smiles MasterCard ile MasterCard’ın dünya çapındaki yaygınlığı sayesinde her yerde mil kazanmak mümkün oluyor. Miles & Smiles’ın ayrıcalıklı kredi kartı American Express ile % 15 daha fazla mil kazanma şansı suuluyor. Miles & Smiles Platinum ve Privé American Express ise % 25 daha fazla mil kazandırıyor.

Miles & Smiles kredi kartı Trink özelliğine sahip olduğundan beklemeden, hızlı ve kolay ödeme yapılıyor. Miles & Smiles ile yapılan alışverişler küçük alışverişlerden bile mil kazandırıyor. Miles & Smiles statüleri Classic Plus olanlar THY Özel Yolcu Programı alışverişlerinde % 25 fazla mil kazanıyor. Statüleri Elite ve Elite Plus olanlar ise % 50 daha fazla mil kazanıyorlar.

THY satış ofislerinden, THY’nin telefon satış hattı olan 444 0 849 nolu telefonu arayarak ya da THY web sitesinden uçak bileti satın alanlar da kazanıyor. Miles & Smiles ile THY’den satın alınan uçak biletleri için her 1 TL harcama 2 mil kazandırıyor. Miles & Smiles THY uçak bileti alışverişlerinde 3 taksit ile ödeme yapma imkanı da sunuyor.

Garanti Miles & Smiles ile toplanan miller, THY Özel Yolcu Programında üst statüye geçmek için kullanabiliyor, programda üst statüye geçenler alışverişlerinde daha fazla mil kazanıyorlar. Hediye Mil ve Avans Mil ile ödül biletini hemen alarak beklemeden, istenilen yere hemen uçmak mümkün oluyor.

Miles & Smiles Platinum veya Privé kredi kartlarına sahip olanlar aylık seyahat ve trend dergisi and mag’e ücretsiz abone olabiliyorlar, seyahat ve Concierge hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Bu kredi kartlarının kullanıcıları yurt içinde American Express ile yüzlerce markada özel indirimlerden yararlanabiliyorlar. Bunun yanısıra Atatürk Havalimanı’nda % 50 indirimli vale parking ve Garanti VIP Lounge Zone’a ücretsiz giriş imkanından yararlanmak mümkün oluyor. Miles & Smiles Privé sahipleri dünyaca bilinen Quintessentially seyahat kulübüne indirimli üye olabiliyorlar.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Miles & Smiles Kredi Kartı Garanti Bankası’ndan – Mil Kazandıran Kart”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
KREDİM yaz T.C. kimlik numaranı 3280’e gönder – Kredi cevabın 5 dakikada cebine gelsin

Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları devam ediyor. Üstelik evrak yok, kefil yok. Kefilsiz, evrakla ve formaliteyle uğraştırmayan ihtiyaç kredisi Denizbank'ta. Daha...

Kapat