KREDİM yaz T.C. kimlik numaranı 3280’e gönder – Kredi cevabın 5 dakikada cebine gelsin

Denizbank Cebimde Kredi kampanyaları devam ediyor. Üstelik evrak yok, kefil yok. Kefilsiz, evrakla ve formaliteyle uğraştırmayan ihtiyaç kredisi Denizbank’ta. Daha ne olsun dedirten Cebimde Kredi’ye başvuru yapanlar 5 dakika içinde kredi cevabını ceplerine alıyorlar.

Denizbank’ın hızlı kredisi Cebimde Kredi’ye başvuru yollarından biri olan SMS ile kredi başvurusu yapmak çok kolay. KREDİM yazıp T.C kimlik no’sunu 3280’e göndermek SMS atarak kredi başvurusu yapmak için yeterli oluyor. SMS ile cep telefonu üzerinden yapılan Cebimde Kredi başvurusunun cevabı 5 dakika içinde yine cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor. Bundan sonra yapılacak tek şey Denizbank şubelerine uğramak ve başvuru işlemlerini tamamlayarak krediyi hemen kullanmak.

Cebimde Kredi aylık faiz oranları nedir? Kredinin toplam masraf tutarı ve maliyeti ne kadar? Cebimde Kredi faiz oranları kullanılacak tutara ve seçilen vadeye göre değişiyor. Toplam masraflar ve maliyet oranı da aynı şekilde kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 12 ay vadeli olarak 5.000 TL Cebimde Kredi kullananlar için aylık faiz oranı % 1.79, toplam masraflar ise 148.92 TL olarak gerçekleşiyor. 24 ay vadeli 10.000 TL Cebimde Kredi kullanıldığında aylık faiz oranı % 1.89 üzerinden hesaplanırken, toplam masraflar ise 191.37 TL oluyor. Cebimde Kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeli 15.000 TL Cebimde Kredi kullanıldığında ise aylık faiz oranı % 1.99 olurken, kredinin toplam masrafları 265.58 TL olarak gerçekleşiyor.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “KREDİM yaz T.C. kimlik numaranı 3280’e gönder – Kredi cevabın 5 dakikada cebine gelsin”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Avantajın Varsa Avantajın Var Yeni HSBC Advantage Kartın Özellikleri

'Avantajın varsa avantajın var' sloganıyla hayatımıza giren HSBC Advantage Card'ın sevimli reklam müziği kısa sürede herkesin aklına yerleşmişti. Şimdi HSBC'nin...

Kapat