ING Bank Günlük Paket ile Yıllık Kredi Kartı Aidatı Yok Faturanın % 2’si İade

ING Günlük Paket Nedir? ING Bank’ın tüm temel bankacılık ihtiyaçları birleştirdiği avantajlar sunan bir bankacılık paketi. ING Günlük için tek bir başvuru yeterli oluyor ve Vadesiz Mevduat Hesabı, Destek Hesap, ING Bonus Card ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatları aynı pakette bulunuyor. Ayrıca ING Nakit Kart ve İnternet / Telefon Bankacılığı Kullanıcı Kodu da paketle birlikte sunuluyor.

ING Günlük Paket Avantajları Nelerdir? ING Günlük ile her ay faturaların % 2’si iade edliyor. ING Günlük Paket ile yapılan para transferi işlemlerinde EFT / Havale ücreti alınmıyor. Vadesiz mevduat hesabı için hesap işletim ücreti uygulanmıyor. Bunun yanında ING Bonus Card için yıllık kart aidatı yok.

ING Bank’taki vadesiz hesaba verilecek otomatik fatura ödeme talimatları ile ödenen fatura tutarlarının % 2’si ING Bonus Card’a bonus olarak iade ediliyor.

İnternet, Telefon Bankacılığı ve ING Bank ATM’leri ile yapılan para transferi işlemlerinde EFT ve havale ücreti alınmıyor. Sınrsız sayıda EFT işlemi için ücretsiz EFT uygulaması sunuluyor.

Günlük Paket’e bağlı ING Bank Vadesiz hesabı için hiçbir işletim ücreti ödenmiyor. İşletim ücreti ödemeden her türlü fatura, kira ve düzenli ödemeler gibi gündelik bankacılık işlemleri yapılabiliyor.

ING Bonus Card ile yapılan harcamalarda her zamanki gibi bonus kazanılıyor, taksit yaptırma imkanınından yaarlanılıyor. Tüm bu avantajlara yıllık kredi kartı ücreti ödemeden ulaşılıyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “ING Bank Günlük Paket ile Yıllık Kredi Kartı Aidatı Yok Faturanın % 2’si İade”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ÇatPara HSBC Advantage Kart’tan Formalitesiz Kredi 18 Ay Vadeli

Nakit para ihtiyacı duyulduğunda kredi çekme formalitesi ile uğraşmadan kredi kartını kullanarak ÇatPara çekmek mümkün. HSBC Advantage Kart sahipleri HSBC...

Kapat