HSBC Konut Kredisi 120 Ay Vade 1500 TL Taksit ile 100000 Lira Kredi

HSBC Bank dosya masrafsız, sabit taksitli konut kredisi veriyor. HSBC’nin konut kredisi ile ne ödeyeceğini bilerek uzun vadeli ve düşük maliyetli konut kredisi kullanılıyor. Kredinin taksitlerinin sabit olması her ay aynı tutarda ödeme yapılması anlamaına geliyor. Bu da daha sonra artacak olan taksitlerin kafa karışıklığından kurtulmak ve her ay ne kadar taksit ödeyeceğini bilmek demek.

HSBC’den sabit taksitli konut kredisi kullananlar için dosya masrafı yok. Dosya masrafsız olarak dizayn edilen konut kredisinde maksimum vade 120 ay. HSBC Konut Kredisi faiz oranı ise 1.10 olarak uygulanıyor. Sabit taksitli, dosya masrafsız mortgage kullanmak kafa karışıklığını önlemek için iyi bir yöntem. Kredinin aylık faiz oranının düşüklüğü ve uzun vadesi tercih edilmesi için bir başka unsur.

100.000 TL Konut Kredisi İçin Ne Kadar Taksit Öderim? Örneğin 100 Bin Lira Mortgage kullanan biri ne kadar taksit ödeyeceğini merak ediyorsa HSBC’nin web sitesinde bulunan konut kredisi hesaplama ve taksit tutarı bulma fonksiyonuyla kendisi için en iyi konut kredisi taksit utarını ve ödeme planını bulabiliyor. 120 ay vadeli olarak 100.000 TL konut kredisi kullananlar HSBC Sabit Taksitli Konut Kredisi geri ödeme planıyla aylık 1.500 TL civarında bir taksit ödüyorlar. Bu ödemeye % 1.10 aylık konut kredisi faiz oranının yanısıra DASK, ekspertiz ücreti ve bireysel kaza sigortası gibi diğer masraflar da dahil. HSBC Sabit Taksitli Konut Kredisi’nde dosya masrafı yok.

Tags : , , , , , , , , , , , ,

2 thoughts on “HSBC Konut Kredisi 120 Ay Vade 1500 TL Taksit ile 100000 Lira Kredi”

  1. Ben Hollandada ikamet ediyorum ve HSBC konut kredisinden yararlanmak istiyorum. Turkiyede yani istanbuldan konut almak istiyorum bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim.

    Dincer Yasar

  2. merhaba ismail yilmaz k.marastan konut almak istiyorum 52.000 kredi kullanmak istiyorum taksitlerim ne olur toplam ne kadar odeyecegim bankaya selam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Avantajın Tadını Çıkarmak İçin Yeni Advantage Card Başvurusu Yapana Faizsiz Kredi

Herkes yeni avantajın tadını çıkaracak. HSBC Kredi Kartı Advantage sunduğu fırsatlar, taksit ve ödül seçenekleriyle Advantage Kart sahiplerine kazandırıyor. Kart...

Kapat