Güven Paketi ile Avantaj Sunan Kart – HSBC Advantage Card Özellikleri

Avantajlı kart Advantage Card şimdi de ‘Güven Paketi’ ile geldi. HSBC’nin avantaj sunan kredi kartı Advantage Kart değişik müşteri beklentileri için değişik kredi kartı avantaj seçenekleri sunuyor. Avantaj arayan kredi kartı sahipleri Advantage Card’ı seçiyor. Alışverişi sevenlere, indirim ve ucuz fiyat arayanlara ve kredi kartında güven arayanlara değişik paketler sunuluyor.

‘Fikri Sabit’ tiplemesiyle gönüllerimizi kazanan reklam kampanyasıyla duyurulan yeni HSBC Advantage avantajları arasında ‘Güven Paketi’ de bulunuyor. Güven Paketi ile kredi kartının harcama durumunu, limiin bitmesine ne kadar kaldığını, harcamalarda beklentilerin aşılıp aşılmadığını bilmek isteyen kredi kartı sahiplerine güven sunuluyor.

Güven Paketi HSBC Advantage kredi kartı kullananlar kredi kartlarının son durumuyla ilgili tüm bilgileri SMS ile cep telefonlarına alarak öğrenebiliyorlar. Böylece ne yaptıklarını, ne kadar harcadıklarını ve kredi kartlarındaki en son durumun ne olduğunu bilebiliyorlar. Güven Paketi hayatını ve harcamalarını sağlam temeller üzerine kurmak isteyen kredi kartı sahipleri için mükemmel çözümler sunuyor. Güven Paketinin sunduğu SMS ile bilgilendirme servisi ile kredi kartınızla ilgili tüm bilgilere, son ekstre ve harcama dökümanlarına bir kısa mesajla ulaşmak mümkün oluyor. Güven Paketi ile Advantage Kart kullananlar güvenli kredi kartı kullanmanın avantajını yaşıyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Güven Paketi ile Avantaj Sunan Kart – HSBC Advantage Card Özellikleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Halk Günü Kredisi 0,47 Faiz ile Halkbank’tan – 74. Kuruluş Yıldönümü

Halk Günü Kredisi 74. yıl armağanı olarak Halkbank'tan geliyor. Halk Bankası'nın kuruluşunun 74. kuruluş yıldönümü şerefine sunulan Halk Günü Kredisi...

Kapat