Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Ne Kadar? CardFinans Avantajları

Kredi kartı kullanırken belki de en çok sorulan sorulardan biri kartın yıllık ücretinin ne kadar olduğu. Finansbank en avantajlı kredi kartlarından biri olan CardFinans’ı sunarken en uygun yıllık aidat tutarlarından birini talep ediyor. CardFinans sahipleri üye işyerlerinde sunulan taksit ve diğer avantajlarla birlikte ParaPuan imkanından yararlanarak ödedikleri yıllık kart aidatlarını fazlasıyla çıkarıyorlar.

Finansbank 2012 itibarıyla yıllık 45 TL kart aidatı uyguluyor. CardFinans başvurusu için ilk kart alımında uygulanan Kart Talep Ücreti de yine 45 TL. Kart yenileme ücretinin 6 TL olduğu Card Finans kredi kartında ek kart yenileme ücreti 3 TL. : Otomatik ödeme talimatı verenler faturalarını ekstra ücret ve komisyon alınmadan ödeyebiliyorlar. Kartlara uygulanan faiz oranları günün koşullarına göre değişiyor. Bu yazı yazıldığında uygulanan aylık faiz oranı % 2,34 idi. Alışveriş için bu faiz oranı uygulanırken gecikme faiz oranı olarak ise ayda % 2,84 oranı geçerli. Finansbank kredi kartında limitin aşılması durumunda ise herhangi bir limit aşım ücreti uygulanmıyor.

Finansbank’ın kredi kartı Card Finans’a sahip olanlar üye işyerlerinde yaptıkları alışverişlerde peşin fiyatına taksit, taksit erteleme ve ParaPuan kazanma fırsatlarından yararlanıyorlar. Finansbank Türkiye’nin ve dünyanın en ünlü marka ve alışveriş merkezleriyle işbirliğ yaparak kampanyalar düzenliyor. CardFinans güzelliği olarak bilinen kampanyalarla cazip alışveriş fırsatları sunuluyor. Finansbank’ın anlaşmalı olduğu üye işyerleri arasında CarrefourSa, Gold, Darty, Electro World, Media Markt, Teknosa, D&R, Beko, Arçelik, Alfemo, Avon, İpek Mobilya, Praktiker, Tepe Home, Yataş, Sony, Reebok gibi seçkin marka ve firmalar bulunuyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Ne Kadar? CardFinans Avantajları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bir Card Finans Güzelliği Kart Alana 500 TL Bedava Kredi

Finansbank CardFinans kampanyaları tüm hızıyla sürüyor. Şimdi Card Finans alanlar 500 TL bedava kredi kullanma şansını yakalıyorlar. Finansbank'ın kredi kartı...

Kapat