Esnafa Düşük Faizli 50.000 TL’ye Kadar Kredi Yapı Kredi’den

Esnafa düşük faizli kredi kampanyası ile 50.000 TL’ye kadar esnaf kredisi kullandıran Yapı Kredi Bankası esnafa güçlü desteğini sürdürüyor. Yapı Kredi Esnaf Kredisi 24 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Kampanya ayrıca düşük faiz oranı ile sunuluyor. Yapı Kredi Bankası’nın esnafa sunduğu kredinin faiz oranı % 1.19. Bu faiz oranı 12 Nisan’dan sonra Çam veya Sedir Paketi satın alan müşterilere uygulanıyor.

Yapı Kredi Bankası geçmiş yıllarda olduğu gibi 2012 yılı boyunca da esnafa desteğini yeni esnaf kredisi kampanyaları ile devam ettiriyor. 50.000 Liraya kadar kullanılabilen kredi maksimum 24 ay vade ile, 500 TL dosya masrafı ve % 1.19 faiz oranıyla esnafla buluşuyor. Kredi kampanyası ile 50.000 TL kredi kullanan esnaflar 24 ay vadede aylık 2.424 TL taksit ödüyorlar. Yapı Kredi Bankası’ndan 25.000 TL Esnaf Kredisi kullananların ise 24 ay vadeyi tercih etmeleri durumunda ödeyecekleri aylık taksit tutarı 1.212 TL olarak gerçekleşiyor. Aynı krediyi yine 24 ay vade ile ve 15.000 TL tutarla kullanmak isteyen esnaflar ise ayda 727 TL taksit ödemesi yapıyorlar.

Detaylı bilgilerin tüm Yapı Kredi Bankası şubelerinden alınabileceği Yapı Kredi Esnaf Kredisi kampanyası uygun faiz oranlarıyla ucuz bir kredi seçeneği sunarken ayrıca yüksek tutarlı bir kredi olarak dikkatleri çekiyor. 24 aya kadar uzanan vadelerde kullanılabilecek olan kredi vade yönünden de avantajlı bir kredi olarak ön plana çıkıyor. Yapı Kredi Bankası’nın klasik sloganı olan ‘Hizmette Sınır Yoktur’ bu kampanya ile ‘Yapı Kredi’de esnafa hizmette de sınır yoktur’ şekline dönüşüyor.

Tags : , , , , , , ,

2 thoughts on “Esnafa Düşük Faizli 50.000 TL’ye Kadar Kredi Yapı Kredi’den”

  1. babanın oğula kefil olmadığı bu devirde size kefil nereden bulalım… taksitler fazla değil insanlara yardımcı oluşunuz da güzel allah razı olsun ama kefil meselesi bizi hep geri itiyor. insanlar kefil olmaya tereddüt ediyor buna bir çözüm bulunmalı bence. kefilsiz kredi olsa gerekirse 1 milyar fazla veririm. nasıl olsa elimden tutmuş bana işi geliştirmeme neden olmuşsunuz. gerekirse kazancımın zaruri ihtiyaçlarım hariç kredim bitene kadar size çalışırım. neden olmasın ama yeter ki herkes kendi bacağından asılsın. çok adi insanlar da gördük, babasını annesini eniştesini ya da kardeşini kefil yapmış. taksitleri ödemeyip onları analarından doğduğuna pişman etmiş… bence kefil yerine başka birşeyler bulunsun… çalışmak isteyip de elinde imkanlar olmayan milyonlarca insanımız var. en azından allah sizden razı olsun sayenizde ekmek yiyoruz deyip dua etsinler… allaha emanet olun arkadaşlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank 2012 Cebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel Kampanyaları Sürüyor

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde Denizbank'ın 2012 yılı Cebimde Kredi kampanyaları sürüyor. Hayat Deniz'de Güzel anlayışıyla herkesin hayatını kolaylaştırmak için...

Kapat