Bonus Petrol Ofisi 100 TL’ye % 5 Akaryakıt Bedava Kampanyası

Bonus Kafa’dan Petrol Ofisi’nde her 100 TL’ye % 5 akaryakıt bedava. Bonus Card’ın Petrol Ofisiyle işbirliği sonucu sunulan kampanya fırsatıyla 100 TL ve üzerinde akaryakıt alımlarında 5 TL bonus ya da indirim hakkı var. 16 Nisan ile 31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen kampanyaya katılmak için Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz veya madeni yağ alımı yapmak gerekiyor. Alışverişin tek seferde yapılması kampanyanın koşulu. Birden fazla % 5 fırsatından yararlanmak isteyenlerin her alışverişlerini başka bir gün yapmaları gerekiyor.

Bonus Petrol Ofisi yüzde 5 bedava akaryakıt fırsatından yararlanmak için akaryakıt alışverişinde Bonus, Flexi ya da Money Visa kartlarından birini kullanmak gerekiyor. 100 TL ve üzeri olarak tek seferde ve farklı günlerdeki akaryakıt alışverişlerinin herbiri için Garanti Bonus kartlarında 5 TL bonus kazanılıyor. Diğer bankaların Bonus kartlarında ise aynı tutar alışverişler için bir sonraki akaryakıt alımında 5 TL indirim hakkı kazanılıyor.

PO’dan yapılan akaryakıt alışverişi sonucu kazanılan bonus veya indirim, 7 – 17 Haziran tarhleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak yeni akaryakıt alımlarında kullanılıyor. Yeni akaryakıt alımının başka bir Bonus Card’la değil, ilk harcamanın yapıldığı kart ile gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Müşteri bazında en fazla 30 TL bonus kazanılıyor. Yani birden fazla Bonus Card sahibi olanlar tünm Bonus kartları için toplam en fazla 6 kez 5 TL bonus kazanabiliyorlar. Ancak Garanti Bonus, diğer Bonus kartlar ve Money Visa ile kampanyaya katılanlar Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılabiliyor ve ikinci kez bonus kazanabiliyorlar. Kampanyada aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Bu nedenle Bonus Card sahipleri birden fazla indirm kazanmak istiyorlarsa değişik günlerde 100 TL ve üzeri harcama yapmalılar.

Kampanyaya katılmak için Garanti Bankası Bonus kart sahipleri harcama yapmadan önce POAS yazıp 3340’a gönderiyorlar. Deniz Bonus sahiplerinin POAS yazarak 3280’e, Şeker Bonus sahiplerinin POAS yazıp 7353’e, ING Bonus sahiplerinin POAS yazıp 2205’e göndermeleri gerekiyor. TEB Bonus sahipleri ise POAS yazarak Turkcell için 4766’ya, Avea ve Vodafone için 05327524766’ya mesaj atarak kampanyaya katılıyorlar. Türkiye Finans Happy Card sahipleri ise POAS yazarak 2442’e sms göndererek kampanyaya dahil oluyorlar. Akaryakıt harcamasının sms gönderimden sonra yapılması gerekiyor. Eurobank Tekfen Bonus sahiplerinin kampanya için sms göndermeleri gerekmiyor. Flexi Card’ı olanlar ise kampanyaya katılmak için EVET POAS yazıyorlar ve kartin son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms gönderiyorlar. Kampanyaya katılım için gönderilen sms mesajlarının Garanti Bankası kayıtlarında bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu hesaba için Garanti’de kayıtlı cep telefonundan gönderilmesi gerekiyor.

Tags : , , , , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Bonus Petrol Ofisi 100 TL’ye % 5 Akaryakıt Bedava Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası’ndan Kredi Çekmek İçin Gerekli Belgeler

Garanti Bankası mümkün olan en az belge ve prosedürle kredi vermeyi sürdürüyor. Garanti Bankası'ndan kredi kullananlar Türkiye'nin En Hızlı Kredi...

Kapat