Axess Cash-Para Nedir? Nasıl Kullanılır? Cash-Para Başvurusu Nereye Yapılıyor?

Axess Cash-Para Nedir? Axess’in yeniliklerinden biri olan Cash-Para kredi kartı dünyasında bir ilke daha imza atıyor. Axess Cash-Para ile Axess sahibi olanlar her alışverişte nakit biriktiriyor, ATM’den çekiyor ve komisyonsuz, faizsiz geri ödüyorlar. Axess, Carrefour Axess ve Axess exi26 sahipleri Cash-Para ayrıcalığından yararlanıyorlar.

Cash-Para Başvurusu Nasıl Yapılıyor? Cash-Para başvurusu cep telefonundan kısa mesaj atarak yapılıyor. Cash-Para başvurusu yapmak için başvurmak aralarında bir boşluk bırakarak “CASHPARA” ve Axess kartının son 4 hanesini yazıp Turkcell’den 4425’e, diğer operatörlerden 0532 444 25 25’e göndermek yeterli oluyor. Cash-Para programına kayıt olmak isteyenler sms göndermenin yanısıra Akbank ATM’lerinden, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesinden, Akbank Şubelerinden de Cash-Para kaydı yaptırabiliyorlar.

Cash-Para’dan Hangi Kartlar Yararlanıyor? Ek Kartlar Cash-Para’ya Dahil mi? Cash-Para Yıllık Ücreti Ne Kadar? Cash-Para kayıtları kart tipi bazında gerçekleşiyor. Seçilen karta bağlı sanalkart, ekkart, NFC, temassız özellikli kartlar da doğrudan Cash-Para’ya dahil oluyor. Sadece asıl kart cash-para kullanabiliyor. Cash-Para yıllık adat ücreti 27 TL olarak uygulanıyor.

Cash-Para imkanından yararlanmak için kart ödemesinde gecikme veya blokede olmaması gerekiyor. Cash-Para kullanmak isteyenlerin kartlarının açık ve kullanılabilir, nakit avans limitlerinin uygun olması isteniyor. Cash-Para başvurusu Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonunundan yapılabiliyor.

Cash-Para Kullanımı Chip-Para Biriktirmeyi Engelliyor mu? En Fazla Ne Kadar Cash-Para Kullanılabiliyor? Cash-Para biriktirmenin Chip-Para biriktirmeye engel olan bir yönü yok. Cash-Para kullanmak isteyenler ayrıca Chip-Para biriktirmeye ve kullanmaya devam ediyorlar. Aylık maksimum 250 TL Cash-Para kullanılabiliyor. Cash-Para’nın aynı ay içinde kullanılması gerekiyor. Ne kadar Cash-Para biriktirdiklerini öğrenmek isteyen Axess sahipleri CASH PARA SORGU yazıp 0532 444 25 25’e sms gönderebiliyorlar. Ayrıca Akbank ATM’lerinden, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Şubelerinden de kullanılabilir Cash-Para tutarını öğrenmek mümkün.

Tags : , , ,

2 thoughts on “Axess Cash-Para Nedir? Nasıl Kullanılır? Cash-Para Başvurusu Nereye Yapılıyor?”

  1. 23 Ekim 2012 tarihinde yıllık 28,35 TL üyelik ücreti karşılığında, her ay axess kredi kartım ile, axess üyesi olsun veya olmasın herhangi bir yerden yapacağım maksimum 250 TL tutarındaki alışverişin %10 kadar cash para kazanabileceğim kampanyaya katıldım. Aysonunda 390 TL’lik kredi kartı kullanımı yaptığım halde hesabıma 25TL cash para yatırılması gerekirken 8,50 TL cash para yatırıldı, müşteri hizmetlerini aradım, tam 24 dakika boyunca telefonda bekletildim ve herhangi bir sonuç alamadım.

    390 TL’lik Kredi kartı kullanımımdan hak kazandığım 25 TL cash para ve bankanızın hatasının sonucu olarak kullandığım vodafone 24 dakikalık şehirlerarası görüşme ücreti parasını da içeren meblağın tarafıma ödenmesini istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ayda 150 TL ile Başlayan Taksitle 10.000 TL Kredi Garanti Bankası’nda

Garanti Bankası İndirimli Kredi kampanyasını başlattı. Garanti Bankası'ndan indirimli kredi seçenekleri arasında % 0,38 faizle kredi ve ayda 150 TL'den...

Kapat