Avantajın Tadını Çıkarmak İçin Yeni Advantage Card Başvurusu Yapana Faizsiz Kredi

Herkes yeni avantajın tadını çıkaracak. HSBC Kredi Kartı Advantage sunduğu fırsatlar, taksit ve ödül seçenekleriyle Advantage Kart sahiplerine kazandırıyor. Kart dünyasında bir ilk olarak sunulan fırsat ile şimdi Advantage Card alanlar Haziran ayı bitene kadar kartlarından 500 TL ya da 1000 TL bedava kredi kullanıyorlar. Advantage’ın Bedava Kredisi faizsiz ve masrafsız olarak çekilebiliyor.

HSBC Kredi Kartı Advantage, Classic / Standart, Gold ve Platinum seçenekleriyle sunuluyor. HSBC Advantage Classic Kredi Kartı hem Türkiye’de hem de tüm dünyada tek ödemeli ya da taksitli alışveriş yapma imkanı sunuyor. HSBC’nin Advantage Gold kartı ise Classic kartın sunduğu fırsatların yanında başka avantajlar da sunuyor. HSBC Advantage Platinum Kredi Kartı ise klasik ve Gold kartların tüm özelliklerine sahip olmasının yanısıra yüksek limit avantajı sunuyor.

HSBC Advantage Card’ın programı NakitPuan ile alışverişlerinde puan toplayanlar Nakit Puanlarını alışverişlerde para yerine kullanabiliyorlar. Dileyenler puanlarını Advantage TatilPuan olarak bedava uçak, otobüs bileti ya da otel, konaklama, tur bedeli ödemelerinizde kullanabiliyorlar. Advantage Kart’ın bir diğer özelliği ise asıl ve ek kart sahiplerinin birbirlerinin puanlarını da kullanabilmeleri.

Advantage NakitPuan kazanmak ve biriktirmek için tüm dünyada ve Türkiye’deki işyerlerinden ve mağazalardan Advantage Card kullanarak alışveriş yapmak yeterli oluyor. Ayrıca Advantage üye kuruluşlarında yapılan tek çekimli veya taksitli alışverişler daha da fazla Nakit Puan kazanma fırsatı sunuyor.

Ne kadar Advantage Nakit Puan toladıklarını öğrenmek isteyenlerin HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111’i aramaları ya da HSBC Bireysel Internet Bankacılığı’ndan yararlanmaları yeterli. Ayrıca alışverişlerden sonra verilen alışveriş belgelerinden de en son Nakit Puan durumunu öğrenmek mümkün.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Avantajın Tadını Çıkarmak İçin Yeni Advantage Card Başvurusu Yapana Faizsiz Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans Kredi Kartı ile Formalitesiz Faizsiz Masrafsız Bedava Kredi

Yeni CardFinans kredi kartı başvurusu yapıp başvuruları onaylananlar formalitesiz, faizsiz, masrafsız bedava kredi kullanabliyorlar. Bedava kredi 500 TL olarak sadece...

Kapat