ATM’den Kredi Kartı Ödemesi Yapanlar Kazanıyor – Denizbank Kampanyası

Kredi kartı ödemesi ve para yatırma işlemlerini Denizbank ATM’lerinden yapanlar kazanıyorlar. 2 adet iPhone 4S, 2 adet iPad2, 5 adet Sony PS3’den birini kazanma şansı kampanyaya katılanları bekliyor. Kampanyaya dahil hediyelerden birini kazanma şansını yakalamak şimdi çok kolay.

Hediyelerden birini kazanmak için bu ay boyunca Denizbank ATM’lerinden Para Yatırma ve Nakit Kredi Kartı Borcu Ödeme işlemlerini yapmak yeterli oluyor. Para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemlerini ATM’den yapmanın çeşitli yolları var. İşlemler ATM üzerinden kredi kartı kullanılarak yapılabildiği gibi banka kartı kullanarak da yapılabiliyor. Kart kullanmadan da ATM’den para yatırmak ya da kredi kartı borcunu ödemek mümkün. Kart kullanmadan para yatırma veya kart borcu ödeme işlemini yapmak için ATM’den “Giriş” tuşuna basarak “Kartsız İşlemler Menüsü”ne ulaşmak gerekiyor. Bu menünün altından kartsız bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Denizbank ATM’lerinden haftanın yedi günü ve günün yirmidört saati işlem yapılabiliyor. Üstelik Denizbank ATM’lerinden yapılan işlemler kazandırıyor. Türkiye’nin dörtbir yanında Denizbank ATM’sinden yapılacak bir para yatırma ya da nakit kredi kartı borcu ödeme işlemini gerçekleştirenler değerli hediyelerden birini kazanma şansına kavuşuyor.

Kampanya Mayıs ayı boyunca devam ediyor. Gerçek kişi olarak bireysel bankacılık müşterisi olanlar çekilişe katılabiliyor. ATM ile yapılan her işlem bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Her müşteri toplam beş çekiliş hakkına sahip olabiliyor. Kampanya ile yapılacak çekiliş sonucu Denizbank ATM’leri üzerinden kredi kartı ödemesini yapan veya hesabına para yatıranlar 2 adet iPhone 4S, 2 adet iPad2, 5 adet Sony PS3’den birini kazanabiliyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “ATM’den Kredi Kartı Ödemesi Yapanlar Kazanıyor – Denizbank Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Konut Kredisi 120 Ay Vade 1500 TL Taksit ile 100000 Lira Kredi

HSBC Bank dosya masrafsız, sabit taksitli konut kredisi veriyor. HSBC'nin konut kredisi ile ne ödeyeceğini bilerek uzun vadeli ve düşük...

Kapat