Advantage Kart ile Avantajın Var Taksit Yaptırma, Limit Kontrol, Kampanyalar

‘Advantage’ın varsa avantajın var’ sözleriyle tanıdığımız HSBC Advantage Kart yenilendi. Şimdi Advantage Card her müşteri profilini uygun kredi kartı çözümleri sunuyor. Aklınızda nasıl bir kart varsa şimdi Advantage Card o kartın özelliklerini sunuyor. Yeni reklam kampanyasıyla yeni Advantage Card’ın özelliklerini duyuran HSBC kredi kartı dünyasına yepyeni bir anlayış getiriyor.

HSBC Advanntage Kart, ‘Fikri Sabit’ karakteriyle tanınan müşteri tipi için limitlerinde, harcamalarında ve kartlarıyla ilgili her şeyde tam kontrol sunan kredi kartı özellikleri geliştirdi. Örneğin aylık harcama limiti belirleme, bu limite belirli tutarlarda yaklaşılması durumunda müşteriye cep telefonu mesajıyla durumun bildirilmesi gibi özellikler yeni Avantaj Kart’ta.

Alışverişi seven, hatta alışveriş delisi olan müşteriler için de beğenecekleri özellikler sunuyor HSBC’nin yeni kredi kartı. HSBC Advantage Kart’la eski kredi kartı borçlarına taksit yapılabildiği gibi yeni kredi kartı harcamalarına da istenirse taksit yapma olanağı sunuluyor. Üstelik kredi kartı sahibi 6 taksit de isteyebiliyor, 18 taksit de… Tüm ödeme koşullarını müşteri belirliyor.

Kampanyalar, indirimler ve fiyat avantajları peşinde koşan kredi kartı sahipleri için de Advantage Card mükemmel çözümler sunuyor. Şimdiye kadar pek çok kredi kartına şans tanıyan ve aradıklarını bulamayıp pek çok kart kesen müşteriler artık tüm aradıklarını HSBC Advantage Kart’ta buluyorlar.

Advantage yazıp 0532 444 44 77’e SMS atarak Advantage Card başvurusu yapılabiliyor. Advantage Card sahibi olmak isteyenler HSBC’nin internet sitesi üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Advantage Kart ile Avantajın Var Taksit Yaptırma, Limit Kontrol, Kampanyalar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Kredi Kartı ile 100 TL Puan Kazanma – 6 Taksitin 1’i TEB’den

TEB 300 TL ve üzeri beyaz eşya ve elektronik alışverişi yapanlara 6 taksitli alışverişin 1 taksitini hediye ediyor. Kampanya ile...

Kapat