Yapı Kredi Bahar Kredisi SMS Başvuru No’su 4411’e Kısa Mesaj Gönder

Yapı Kredi Bankası’nın Süper Kredi kampanyası bahar aylarında da devam ediyor. Yapı Kredi Bahar Kredisi kampanyası başvurusu yapanlar günde 6 TL’ye ile 6.000 TL Süper Kredi alabiliyorlar. Yapı Kredi Bahar Kredisi başvurusu Yapı Kredi Bankası’nın Kredi Başvuru SMS hattına kısa mesaj göndererek yapılabiliyor.

Yapı Kredi Süper Kredi Bahar Kampanyası Başvurusu Yapmak İçin Hangi SMS Numarasına Kısa Mesaj Atılıyor? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi Başvuru no’su 4411. BİREYSEL yazarak 4411’e SMS atanlar Yapı Kredi’nin Süper Kredi Bahar Kamnpanyası’na başvuru yapmış oluyorlar.

Yapı Kredi Bankası Bahar Kredisi Süper Kredi Vadesi Kaç Ay? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi Bahar Kredisi 36 ay vadeli olarak alınabiliyor. Süper Kredi kullananlar 36 ay taksitle kredi geri ödemelerini uzun vade içerisinde yapabiliyorlar.

6.000 TL Süper Kredi Alanlar Ne Kadar Taksit Ödüyorlar? Yapı Kredi Bankası Süper Kredi Kampanyası ile 6.000 TL Süper Kredi kullananlar günlük 6 TL’ye denk gelen miktarda taksit ödemesi yapıyorlar.

Yapı Kredi Süper Kredi’nin Başvuru SMS No’su olan 4411’e BİREYSEL yazarak göndermek kredi başvurusu yapmak için yeterli oluyor. 4411’e kısa mesajla kredi başvurusu yapanlar kısa süre içinde ön başvuru onayı alıyorlar. Bunun ardından kredi başvurusunu tamamlamak ve Bahar Kredisi’ni almak için gerekli olan belgeler ise şunlar: gelir belgelerinin fotokopisi, kimlik belgesi fotokopisi ve ikametgah belgesi ya da adrese gelen bir faturanın fotokopisi.

Tags : , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Bahar Kredisi SMS Başvuru No’su 4411’e Kısa Mesaj Gönder”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Emeklilere Özel Kredi ING Bank’ta Maaş Müşterilerine 1 Taksit ING’den

Emeklilere özel kredi kampanyası ING Bank'ta. Bahar Kredisi fırsatları arasında sunulan Emeklilere Özel Kredi ile 79 TL taksitle 5.000 TL...

Kapat