Maaş Müşterisi İçin Konut Kredisi Mortgage Avantajları Garanti’de

Garanti Bankası maaş müşterilerine özel mortgage fırsatları sunuyor. Maaş ödemelerini Garanti Bankası’ndan alanlar konut kredisi kullanmak istediklerinde faiz, dosya masrafı ve hizmet bedeli ücretlerinde indirimler ya da muafiyetler kazanıyorlar.

Garanti Bankası maaş müşterilerine mortgage kullanmaları halinde ndirimli faiz oranları uyguluyor. Garanti maaş müşterileri ayrıca kullandıkları konut kredisi için uygulanan dosya masrafı ve ekspertiz ücretinde indirimli oranlardan yararlanıyorlar. Garanti maaş müşterileri ayrıca kullandıkları mortgage kredisi için % 1 hizmet bedeli ödemiyorlar.

Garanti Bankası’nda değişik mortgage – konut kredisi seçenekleri sunuluyor. Düşen Faizli Mortgage ile piyasada mortage faizleri düştüğünde kullanılan kredinin faizleri düşüyor, ancak faizler artarsa uygulanan faiz oranları artmıyor.

Sabit Faizli Mortgage ne ödeyeceğini bilmek isteyenler için. Sabit faizli konut kredisi kullananlar kredi vadesi boyunca her ay aynı taksidi ödüyorlar, aylık kredi taksitleri hiç değişmiyor.

Garanti Bankası’nın sunduğu diğer bir konut kredisi seçeneği olan İndirimli Mortgage ile mortgage kullananlar kredi faizlerinin bir kısmını baştan ödeyerek taksit ödemelerinde rahat ediyorlar.

Kendi mortgage ürününü yaratarak farklı mortgage seçeneklerini birleştirmek isteyenler için Mortgage Sepeti imkanı sunuluyor.

Azalan Taksitli Mortgage ürünü ise başlangıçta daha fazla taksit ödemeyerek sonraki taksitlerini azaltmek isteyenler için dizayn edilmiş bir mortgage seçeneği.

Evini Gösterene Mortgage seçeneği ise sahip oldukları evi teminat göstererek konut kredisi kullanmak isteyenler için cazip bir kredi seçeneği olarak sunuluyor.

Düşük taksit ödemeleriyle başlayarak her yıl belirleyecekleri oranda taksitleri arttırmak isteyenler için ise Artan Taksitli Mortgage ürünü Garanti Mortgage seçenekleri arasında kullanıcılarını bekliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Maaş Müşterisi İçin Konut Kredisi Mortgage Avantajları Garanti’de”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank ATM Bankacılığı ile Yapılan İşlemler Neler

Denizbank müşterileri Denizbank'ın 1.200’ü aşkın DenizBank ATM’sinden her türlü bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bunun yanısıra Denizbank Banka Kartı ile 1.100’e yakın...

Kapat