Emekli Maaşının 4 Katına Kadar Faizsiz Masrafsız Kredi Finansbank’ta

Finansbank Emeklilik Paketi emeklilere özel kredi avantajları sunuyor. Emekli maaşlarını Finansbank’a taşıyanlar Finansbank Emekli Paketi’ne katılmış oluyorlar ve emeklilere özel avantajlardan ve pakete giriş ödüllerinden yararlanıyorlar.. Finansbank Emeklilik Paketi’ne katılanlar isterlerse emekli maaşının 4 katı ve maksimum 4.000 TL’ye kadar 0 faiz ve masraflı İhtiyaç Kredisi kullanıyorlar. İsteyen emekliler ise Altın Hesabı’na yüklenecek 1 gr. altın hediyesi kazanıyorlar.

Maaşlarını Finansbank’a aktaran emekliler bunun yanında nakit ihtiyaçlarını, kredi ürünlerinde sahip oldukları avantajlı faiz oranları veya dosya masrafı ile karşılayabiliyorlar. Finansbank Emeklilik Paketi sahibi olanlara Hesap İşletim Ücreti uygulanmıyor. Emekliler İnternet Bankacılığı üzerinden yaptıkları EFT / havale işlemlerinde ücret ödemiyorlar vr birikimlerini daha kazançlı şekilde koruyabiliyorlar.

Finansbank Emeklilik Paketi ile ihtiyaç kredisi kullanan emekliler emekli maaşının 4 katına ve 4.000 TL’ye kadar, 8 ay vadeli kredi fırsatından faydalanıyorlar. Kredi 0 Faizli ve 0 Dosya Masraflı olarak kullandırılıyor. Emeklilere özel 0 faizli ve 0 dosya masraflı İhtiyaç Kredisi’nden yararlanmayan emekliler ise emekli maaşlarını Finansbank’a taşıyarak 1 gr. altın hediyesi kazanıyorlar.

Emekli maaşını Finansbank’tan alanlara hesap işletim ücreti uygulanmıyor. Emekliler maaşlarını Finansbank’tan almaya devam ettikleri sürece Hesap İşletim Ücreti ödemiyorlar.

Maaşlarını Fianansbank’a taşıyarak Finansbank Emeklilik Paketi fırsatlarından yararlanan emekliler ayrıca Tüketici, Oto ve Konut Kredilerinde de avantajlı faiz ve ödeme koşullarına kavuşuyorlar. Emeklilere Özel Fianasbank Tüketici Kredisi indirimleriyle faiz oranları % 25 indirimli olarak uygulanıyor. Maaşlarını Finansbank’tan alan emekliler kredilerini kefilsiz olarak kullanıyorlar ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneğinden faydalanıyorlar.

Finansbank’tan maaşlarını alan emekliler Fiansbank Oto Kredisi kullandıklarında da faiz oranlarında % 25 indirim ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği ile ödeme planı oluşturabiliyorlar. Emeklilere Konut Kredisi’nde de dosya masrafında % 25 indirim uygulanıyor ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor. Emekli maaşını Finansbank’tan alanlar İnternet Bankacılığı ile yaptıkları havale ve EFT işlemleri için ücret ödemiyorlar.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Emekli Maaşının 4 Katına Kadar Faizsiz Masrafsız Kredi Finansbank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nereden Yapılıyor

ING Bank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Süper Fırsat kampanya koşulları nedir? Emeklilere özel kredi başvurusu nereden yapılıyor? ING Bank'ın 79...

Kapat