Deniz Bonus Başvurusu Yapanlar 50 TL Bonus Kazanıyor

Deniz Bonus’a Başvuru yapanlar 50 TL Bonus kazanıyorlar. Türkiye’nin en çok sevilen ve ilgi gören kredi kartlarından biri olan Denizbank’ın kredi kartı Deniz Bonus’a başvuranlar 50 TL Bonus kazanma fırsatını yakalıyorlar.

Nasıl 50 TL Bonus Kazanılıyor? Denizbank Bonus Kart başvurusu yapanlar 12 ay boyunca her ay 750 TL harcama sözü verdiklerinde 40TL bonus kazanıyorlar. Bonus Card’ın hesap ekstresini e-posta ile almayı tercih edenler ise 5TL bonus sahibi oluyorlar. Bir arkadaşlarını Deniz Bonus’lu yapanlar de ayrıca 5TL bonus kazanıyorlar.

Deniz Bonus’a Nasıl Başvuru Yapılır? Denizbank şubelerinden Deniz Bonus başvurusu yapılabildiği gibi Denizbank’ın internet sitesinden de Deniz Bonus başvurusu yapılabiliyor. Deniz Bonus’un çok değişik kart seçenekleri arasında kişiye özel taraftar kart seçenekleri de var.

Zaten Deniz Bonus’um Var. Deniz Bonus Kartı Olanlar Bonus Kazanıyor mu? Deniz Bonus’u olanlar harcama sözü vererek ekstra Bonus kazanabiliyorlar. Bunun yanında e-ekstre isteyenler ve arkadaşlarını Bonus’lu yapanlar da ekstra Bonus kazanıyor.

Harcama Sözü Verenler Ne Kadar ve Nasıl Bonus Kazanıyor? Her ay harcama sözü verenler ‘Sözünüze Bonus’ kampanyasından yararlanarak, daha harcama yapmadan baştan Bonus kazanıyorlar. Her ay 500 TL harcıyorum diyene başından 30 TL ekstra bonus veriliyor. 12 ay boyunca ayda 750 Lira kredi kartı harcaması yapmaya söz verenler 40 Lira Bonus kazanıyorlar. Her ay 1.000 TL kredi kartı harcaması sözü verenler 60 TL ekstra Bonus, 1.500 TL harcama için söz verenler 100 TL ekstra Bonus kazanıyorlar. 2.000 Lira harcama sözü verenler ise 150 TL Bonus sahibi oluyorlar.

Eksta Bonus Kazanmak İçin Nereye Başvuru Yapılıyor? Sözünüze Bonus talebi yapmak için 444 0 800 AçıkDeniz İletişim Merkezi’ni arayarak harcama sözü taahhüdünü iletmek gerekiyor. Aylık harcama taahhüdünün yapılmasının ardından kazanılan Bonus karta yükleniyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Deniz Bonus Başvurusu Yapanlar 50 TL Bonus Kazanıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maaş Müşterisi İçin Konut Kredisi Mortgage Avantajları Garanti’de

Garanti Bankası maaş müşterilerine özel mortgage fırsatları sunuyor. Maaş ödemelerini Garanti Bankası'ndan alanlar konut kredisi kullanmak istediklerinde faiz, dosya masrafı...

Kapat